Tylko tydzień dzieli nas od IX Finału Mistrzostw Polski FA

start / Aktualności

Tylko tydzień dzieli nas od IX Finału Mistrzostw Polski FA

3.. 2.. 1.. STOP! To jeszcze nie jutro, ale już za tydzień w sobotę 11 czerwca rozpocznie się wielki finał IX edycji Mistrzostw Polski Football Academy! Organizowany co roku w Opolu finał MPFA stanowi zwieńczenie całosezonowych, wieloetapowych, wewnętrznych rozgrywek pomiędzy ośrodkami FA na terenie całej Polski. 

W tym sezonie - 2021/2022 - w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski Football Academy od etapu mikroregionalnego udział wzięło aż 88 drużyn. Najlepsi z najlepszych wywalczyli awans i już za tydzień przyjadą do Opola, by stoczyć pasjonujące mecze w trzech kategoriach wiekowych: do lat 9, do lat 10 i do lat 11. 

KATEGORIA U-9, rocznik 2013

KATEGORIA U-10, rocznik 2012

KATEGORIA U-11, rocznik 2011

Podczas wydarzenia na Centrum Sportu w Opolu obecni będą skauci Sportingu Clube de Portugal Andre Rosa i Joao Furtado, skaut reprezentacji Polski oraz FASE Przemysław Tomków, dyrektor sportowy FASE Tomasz Drankowski oraz trenerzy wszystkich Kadr Polski Football Academy. 

IX Finał Mistrzostw Polski objęty został honorowym patronatem Prezydenta Miasta Opola Pana Arkadiusza Wiśniewskiego oraz Marszałka Województwa Opolskiego Pana Andrzeja Buły. Partnerami wydarzenia są drukarnia Podnadrukcatering dietetyczny Fit-Bodyproducent pucharów i medali firma Profi-Artproducent bidonów firma Bidonex oraz hurtownia sportowa Marba-sport. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło TVP 3 Opole

Skorzystaj z kodu FA10, na 10% zniżki na dowolną dietę w Fit-Body. 

IX Finał Mistrzostw Polski Football Academy rozpocznie się od ceremonii otwarcia, która w całości transmitowana będzie w sobotę 11 czerwca od godziny 17:00 na naszym kanale w serwisie YouTube, którą obejrzycie pod tym linkiem (kliknij)

Dzień później - w niedzielę 12 czerwca około godziny 10:30 odbędzie się transmisja rozgrywek z jednego z boisk opolskiego Centrum Sportu przy ulicy Wandy Rutkiewicz 10, którą obejrzycie pod tym linkiem (kliknij). Chwilę wcześniej, bo o godzinie 10:00 rozpocznie się ceremonia otwarcia turnieju, którą pokażemy na naszym fanpage`u w serwisie Facebook. 

Wszystkie niezbędne informacje dot. zbliżającego się wielkimi krokami święta piłki nożnej znajdziesz w naszym WYDARZENIU NA FACEBOOKU (kliknij), a w nim między innymi składy drużyn, ciekawostki, fotorelacje oraz informator dla rodzica. Do zobaczenia w Opolu! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij