W Football Academy są same grzeczne dzieci!

start / Aktualności

W Football Academy są same grzeczne dzieci!

Wielkimi, ogromnymi  ̷s̷a̷n̷i̷a̷m̷i̷  krokami zbliża się ulubiony okres w roku wszystkich dzieci! Tegoroczny grudzień w wielu miejscowościach w Polsce przywitał nas obfitymi opadami śniegu. Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od mikołajek, które w wybranych oddziałach Football Academy będą miały niezwykły przebieg! Dlaczego? 

Wyjątkowy Trening Mikołajkowy w Football Academy to inicjatywa, która ma na celu zaangażowanie w mikołajkowe zajęcia dzieci i rodziców oraz wprowadzenie ich w świat Świętego Mikołaja! 🎅 Uczestnicy podczas treningu przeniosą się w świat Świąt, a zarazem będą doskonalili poznane umiejętności piłkarskie w formie zabawy. W trakcie tego wyjątkowego treningu na wszystkich pomocników Mikołaja przygotowane będą wyjątkowe zabawy tj. "Raz, dwa, trzy Mikołaj patrzy!" czy "Kto ma mniej bombek w polu". 🎄

O udziale w wydarzeniu decydował Manager oddziału. 

Jak powszechnie wiadomo na zajęcia w Football Academy uczęszczają same grzeczne dzieci, dlatego Święty Mikołaj przygotował prezenty dla wszystkich młodych piłkarek i piłkarzy! W mikołajkowym tygodniu od 6 do 12 grudnia każda obecność na treningu to aż 6 FA Coins w grywalizacji!

Ho, ho, ho! Merry Christmas. 🎁🎁🎁

<< wstecz dalej >>

udostępnij