Warszawa, Trójmiasto i Racibórz Girls od kwietnia!

start / Aktualności

Warszawa, Trójmiasto i Racibórz Girls od kwietnia!

 

Po 3 latach od otwarciu pierwszego ośrodka w Opolu, trafiamy wreszcie do Warszawy. Nasz ośrodek na Wilanowie prowadzić będzie Pan Jarosław Kucharski, osoba starannie przygotowana przez nasz zespół do prowadzenia strategicznego dla nas ośrodka Football Academy w stolicy.

W kwietniu zawitamy także do Trójmiasta, otwierając od razu dwa ośrodki w Gdańsku. Ośrodek na Północy miasta Neptuna poprowadzi Pan Michał Stefanowski, a na południu - Pan Mateusz Kotecki.

Kolejnym milowym krokiem w rozwoju Football Academy, jest także otwarcie pierwszego, dedykowanego dziewczynkom, ośrodka FA w Raciborzu. W naszej unikatowej w skali kraju akademii, zajęcia prowadzić będzie Pani Anna Żelazko – wielokrotna reprezentantka Polski oraz uczestniczka rozgrywek kobiecej Ligi Mistrzów z RTP Unią Racibórz, naszego oficjalnego partnera przy projekcie Football Academy Racibórz Girls. Naszym „dziewczęcym ośrodkiem” opiekować będzie się manager Football Academy Rybnik – Pan Sebastian Paulus.

Nie zapominamy tez o naszych pozostałych nowych oddziałach, które już w przyszłym miesiącu będą podbijać wraz z Football Academy piłkarską Polskę! Oto pełna lista nowopowstających ośrodków Football Academy w kwietniu 2012 r.:

 1. Warszawa – Jarosław Kucharski
 2. Gdańsk Północ – Michał Stefanowski
 3. Gdańsk Południe – Mateusz Kotecki
 4. Racibórz Girls – Sebastian Paulus
 5. Kraków – Mateusz Hladik
 6. Wieliczka – Maciej Janus
 7. Opoczno – Agnieszka Suwara
 8. Leszno – Kamil Illewicz
 9. Jastrzębie Zdrój – Wojciech Marcol
 10. Ruda Śląska – Michał Skowron
 11. Będzin – Tomasz Bratek
 12. Myślibórz – Filip Downarowicz

Lista nowych ośrodków Football Academy może ulec rozszerzeniu, gdyż trwają jeszcze rozmowy i przygotowania naszych akademii m.in. w Elblągu, Chorzowie, Koninie czy Żorach.

W ilości siła!

<< wstecz dalej >>

udostępnij