Wracają kursokonferencje online FA i Opolskiego Związku Piłki Nożnej

start / Aktualności

Wracają kursokonferencje online FA i Opolskiego Związku Piłki Nożnej

Każdy pytał, każdy potrzebował. Wracają kursokonferencje online Football Academy i Opolskiego Związku Piłki Nożnej, których poprzednie wydania spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem środowiska trenerskiego w całej Polsce. Co najważniejsze z tego projektu, który tworzony jest przez organizacje, które swoje siedziby posiadają w sercu województwa opolskiego, korzystają trenerzy od Morza Bałtyckiego, aż po Tatry!

Zgodnie z poziomem, do którego zdążyliście się już przyzwyczaić, każdy z sześciu webinarów przepełniony będzie merytoryczną i przede wszystkim praktyczną wiedzą dotyczącą szkolenia dzieci i młodzież w Polsce oraz najnowszych trenerów dotyczących piłki nożnej. Wykładowcami naszych kursokonferencji będą specjaliści z całej Polski, posiadający najwyższe uprawnienia trenerskie do prowadzenia dzieci i młodzieży.

Każdy z uczestników po odbyciu szkolenia otrzyma od PZPN 2 punkty do przedłużenia licencji trenerskiej. Udział w webinarze brany będzie również pod uwagę w przedłużeniu licencji FA. Po zakończeniu każdego ze spotkań uczestnicy otrzymają nagrania do ponownej analizy. Dodatkowo trenerzy z sieci Football Academy uzyskają 100 FA Coins za udział w każdym pojedynczym wykładzie. 

Poniżej prezentujemy cały lineup jesiennej edycji kursokonferencji online Football Academy i Opolskiego Związku Piłki Nożnej. 

Zapisy i płatność ⤵

Aby wziąć udział w webinarze wymagany jest dwukrotny zapis - na PZPN24 oraz portal FA Camps, przez który należy dokonać płatności. Po zapisaniu się na portalu oraz opłaceniu uczestnictwa, w dniu konferencji zostaną rozesłane dostępy dla uczestników.

Koszt jednego wykładu to 49 złotych. 

‌Weryfikacja obecności ⤵

Każdy uczestnik w trakcie webinaru musi przejść dwukrotną weryfikację. Po pozytywnej weryfikacji uczestnika do 3 tygodni po konferencji zostaną przyznane punkty na koncie trenera na PZPN24.

‌Do zobaczenia na ZOOM-ie! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij