Wyjazd na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa

start / Aktualności

Wyjazd na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa

W sobotę 16 kwietnia o godzinie 15.45 odbywać się będzie wielki mecz pomiędzy KKS Lech Poznań - Legia Warszawa na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej 17. Mamy przyjemność zaprosić na ten mecz naszych podopiecznych z Football Academy Opole.

Jeżeli chcą Państwo, aby Wasze dziecko oglądało to spotkanie z trybun, poczuło niesamowitą atmosferę stadionu i zwiększało swoje zamiłowanie do futbolu wyślij zgłoszenie na adres e-mail: meczlecha@footballacademy.pl . Więcej informacji uzyskają Państwo również u trenera Pawła (604 143 913) lub na jutrzejszym treningu.

Zgłoszenie powinno zawierać :

  • Imię i Nazwisko
  • Numer Pesel
  • Numer legitymacji szkolnej w przypadku dzieci w wieku szkolnym

W zależności od zainteresowania wyjazdem mamy do dyspozycji 49 lub 53 miejsca w wynajętym autokarze. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w autokarze na jednego chłopca przypadać może jeden rodzic. Decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Koszt transportu za jedną osobę wynosi 25 zł.  Wszystkie dzieci na mecz wchodzą za darmo, natomiast rodzice zobowiązani są do zakupu biletu na sektor M1, N1 lub M2 i N2. Ich cena powinna wahać się w granicach 30 zł.

http://www.lechpoznan.pl/stadion/

Zapisy trwają do Niedzieli do godziny 12:00 !!!!!!!!

<< wstecz dalej >>

udostępnij