Zadanie domowe 2/10: drybluj jak Robinho

start / Aktualności

Zadanie domowe 2/10: drybluj jak Robinho

Zadanie domowe: Opanuj zwody z FA! to nowy cykl, który wzniesie umiejętności techniczne naszych zawodniczek i zawodników na wyższy poziom. Przez 10 miesięcy czwartego sezonu grywalizacji będziemy zadawać Wam wyjątkowe zadanie domowe, którym będzie nauczenie się jednego ze zwodów znanych z Piramidy Zwodów Football Academy. Jak się zapewne domyślacie znajdzie to również swoje odzwierciedlenie w punktacji w czwartym sezonie naszej grywalizacji. 

Za nauczenie się każdego z dziesięciu zwodów będzie można otrzymać od 10 do aż 80 FA Coins w zależności od stopnia zaawansowania. ⤵

🔓 POZIOM 1 - od 10 do 40 FA Coins za wzorzec ruchowy (odznaka: początkujący drybler) 

🔓 POZIOM 2 - od 20 do 50 FA Coins za zwód bez przeciwnika (odznaka: wprawny drybler) 

🔓 POZIOM 3 - od 30 do 60 FA Coins za zwód z rywalem biernym (odznaka: wschodząca gwiazda dryblingu) 

🔓 POZIOM 4 - od 40 do 80 FA Coins za zwód z rywalem aktywnym (odznaka: mistrz dryblingu) 

ZADANIE NA PAŹDZIERNIK: DRYBLUJ JAK ROBINHO 

Następny ze zwodów na naszej grywalizacyjnej już piramidzie zwodów to manewr z piłką inspirowany kolejnym brazylijskim piłkarzem Robinho! Zastanawiasz się jak wykonać go poprawnie? 

👉 Obniżając środek ciężkości ciała, przenieś dynamicznie stopę nad piłką, od środka na zewnątrz. Uderz piłkę przeciwną stopą zewnętrznym podbiciem, zmieniając kierunek prowadzenia. Przyśpiesz.

Za opanowanie tego zwodu we wrześniu nasi gracze mogą zdobyć od 10 (za opanowanie wzorca ruchowego) do aż 40 FA Coins (za opanowanie zwodu z aktywnym przeciwnikiem). 

Zwód Robinho dostępny jest także na naszym kanale na Youtube 👉 https://bit.ly/robinho_FA 

 

Kto pierwszy opanuje go do perfekcji? Pierwsze zadanie domowe CZAS START! Postępy weryfikują trenerzy w oddziałach Football Academy, którzy po zaakceptowaniu zwodu przyznają FA Coins w grywalizacji. Drugie zadanie wykonujemy między 1 a 31 października. 

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij