Zapisy do szkółki? To proste!

start / Aktualności

Zapisy do szkółki? To proste!

Spoglądamy w kalendarz i... mamy już czerwiec, który standardowo rozpoczął się od wspaniałego Dnia Dziecka. Masa prezentów powędrowała w ręce najmłodszych lokatorów naszych domów i mieszkań, sprawiając miliony uśmiechów na ich twarzach. I słusznie, bo dzieci trzeba rozpieszczać. Natomiast należy to robić mądrze, dlatego sugerujemy aby dołożyć sportowy obowiązek w postaci treningów, w wybranej przez Was szkółce Football Academy. 

Wciąż trwają Dni Otwarte FA w Twoim mieście, które oferują Wam możliwość odbycia dwóch darmowych treningów zanim podejmiecie decyzję czy chcecie do nas dołączyć na stałe. Czy to nie byłby wspaniały prezent na Dzień Dziecka? --> https://bit.ly/3gwokpC 

Wierzymy, że postanowicie spróbować i zdecydujecie się zapisać na pierwszy trening w szkółce Football Academy w Waszej okolicy. Aby ułatwić Wam drogę od decyzji do pierwszego treningu przygotowaliśmy prosty poradnik o tym, jak krok po kroku zapisać się na premierowe zajęcia. To bardzo proste! Wystarczy, że będziecie postępować zgodnie z poniższą instrukcją. 

Sami widzicie jakie to proste. Po dokonaniu zapisu skontaktuje się z Tobą Manager Ośrodka i przekaże dalsze wskazówki!

W trosce o Wasz komfort podajemy Wam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1. Szkółka otwarta jest także dla dziewczynek

2. Dziecko, które nie ma jeszcze 4 lat również może dołączyć do FA, ponieważ ta granica wieku jest umowna. Najważniejsze jest, na jakim etapie rozwoju fizycznego jest dziecko i czy poradzi sobie w zajęciach. Przypominamy o możliwości podjęcia zajęć w https://footballbaby.pl/.

3. Nie ma możliwości płacenia za zajęcia gotówką! Po podjęciu decyzji o regularnym uczestnictwie w treningach wystawiona zostanie faktura pro-forma, którą otrzymacie Państwo drogą mailową na adres podany w zgłoszeniu. Równocześnie z wiadomością elektroniczną wysłany zostanie SMS z potwierdzeniem wystawienia pro-formy.

Więcej podstawowych informacji znajdziecie tutaj: https://footballacademy.pl/kontakt/faq/

<< wstecz dalej >>

udostępnij