Zapisy na kwiecień 2013 !

start / Aktualności

Zapisy na kwiecień 2013 !

 


RUSZYŁY ZAPISY NA KWIECIEŃ 2013 !! dlaczego warto do nas dołączyć?

 

NASZE PROMOCJE !!!!!!!

""""""

 

 


CELE :

Football Academy stawia sobie za cel nauczanie dzieci gry w piłkę nożną - przy naborze nie selekcjonujemy piłkarzy posiadających już pewne umiejętności gry w futbol, dajemy szansę każdemu.

Football Academy to szkółka piłkarska mająca za zadanie nauczyć młodego adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej, anatomii gry oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad Fair Play. Football Academy proponuje treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka z treningu oraz całej piłkarskiej przygody jaką z nami przeżywa. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników, nie zwalniając jednocześnie z obowiązku czynienia postępów. Naszych podopiecznych "zarażamy pasją" do piłki nożnej.

Football Academy w swojej działalności bazuje na angielskich metodach treningowych, organizacyjno-administracyjnych oraz marketingowych. 

KORZYŚCI :

Trening sportowy bezpośrednio wpływa na rozwój osobowy każdego dziecka. Poprowadzony we właściwy sposób, przynosi niewyobrażalne korzyści.

Dzieci w tym wieku są w ciągłym ruchu. Często zdarza się, że zaplanowany trening jest modyfikowany na bieżąco, gdyż dzieci biegają, skaczą, czy gonią się. Dla dzieci w wieku czterech, pięciu czy sześciu lat ruch jest podstawową częścią rozwoju osobowego.

Poprzez ćwiczenia i zabawy piłkarskie, rozwijamy ich zmysły, spostrzegawczość, koncentrację ponadto uzyskujemy:
- rozwój siły, ciekawość, spontaniczność, pobudzanie do ruchu i zabawy
- przyjemności z aktywności ruchowej i chęć do podejmowania wyzwań
- pobudzanie chęci do nauki i do doskonalenia nabytych umiejętności
- zachęcanie do rozwoju fizycznego, ale również mentalnego, emocjonalnego i społecznego.

PODZIAŁ NA GRUPY :

W ramach treningów Football Academy obowiązuje następujący podział na grupy treningowe:

1. 4 – 5 lat (* Owen)

2. 6 – 7 lat (* Beckcham)

3. 8 – 9 lat (* Rooney)

4. 10 – 12 lat (* Lampard)

*Nazwy grup pochodzą od znanych angielskich piłkarzy, i obowiązują we wszystkich ośrodkach.


Podział na odpowiednie grupy uzależniony jest od dwóch czynników:

1. Wiek

2. Umiejętności*

*Jeśli młodszy zawodnik dysponuje odpowiednimi umiejętnościami może trenować w grupie starszej i odwrotnie w przypadku starszego chłopca.

 

""

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij