ZAPISY NA PÓŁKOLONIĘ FOOTBALL ACADEMY !!!

start / Aktualności

ZAPISY NA PÓŁKOLONIĘ FOOTBALL ACADEMY !!!

Zima spędzana w mieście nie musi oznaczać nudy ani marnowania czasu przed monitorem komputera. Ferie to czas, na który każdy uczeń czeka cały rok. Warto zatem pomyśleć, jak dzieci mogą wykorzystać ten czas, aby nie był stracony, a przyniósł kolejną dawkę wspomnień i zagwarantował dalszy rozwój sportowy.

Jedną z możliwości na efektywne spędzanie czasu są organizowane przez Football Academy B-B piłkarskie półkolonie w Twoim mieście (I turnus od 4 do 8 stycznia; II turnus od 11 do 15 stycznia).

Wiedząc jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo i zdrowie dziecka, zapewniamy, że wdrożyliśmy wszystkie wytyczne Ministerstwa Zdrowia, MEN oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego służące ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanych wypoczynków zimowych w czasie trwania epidemii COVID-19.

Każdy zawodnik objęty jest ubezpieczeniem NNW oraz PZU Sport, półkolonie zgłaszane są do kuratorium oświaty, kadra posiada kwalifikacje wymagane przez prawo polskie a grupa treningowa nie będzie większa jak 12 zawodników.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci z roczników 2010 - 2014 niezależnie od umiejętności piłkarskich. Uczestnictwo w tego typu zajęciach to nie tylko owocne zaplanowanie czasu między 8:00 a 16:00, ale szereg innych korzyści:

• nawiązanie nowych przyjaźni,

• nauka samodzielności,

• możliwość sprawdzenia, czy dziecku spodobałyby się treningi w szkółce piłkarskiej w ciągu roku szkolnego,

• zapewnienie rozwojowych zajęć dziecku w okresie ferii zimowych,

• opieka wykwalifikowanej kadry Football Academy Bielsko-Biała nad dzieckiem w czasie pracy rodziców,

• niezbędna dawka zajęć sportowych dla optymalnego rozwoju młodego organizmu,

• przygotowanie do wyjazdów na campy weekendowe lub obozy sportowe,

• wiele niezapomnianych wrażeń wynikających z różnorodnych zajęć, konkursów i treningów.

Nie zabraknie konkursów z nagrodami, a każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę FA Camps, gadżet oraz certyfikat ukończenia półkolonii.

<< wstecz dalej >>

udostępnij