ZAPISZ SIĘ !

start / Aktualności

ZAPISZ SIĘ !

FOOTBALL ACADEMY Dąbrowa Tarnowska – dlaczego warto ?

Jeżeli Twoje dziecko interesuje się futbolem, rozpiera je energia, wykazuje potrzebę ruchu, dużo spędza czasu przed komputerem to zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach sportowych Football Academy.

Prowadzimy ciągły nabór do najmłodszych grup treningowych;

SKRZAT – rocznik 2015 i 2016

ŻAK – ROCZNIK 2013 i 2014

Jak również nabór uzupełniający w kategoriach ORLIK i MŁODZIK

Jesteśmy jedyną szkółką piłkarską w powiecie dąbrowskim oraz jedną z zaledwie 344 w Polsce, która posiada Certyfikat POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ świadczący o jakości szkolenia. Działamy już 8 lat ! , Brązowy Certyfikat PZPN uzyskaliśmy w 2019 roku. Treningi w Certyfikowanej szkółce to gwarancja najwyższego poziomu szkolenia!

Wszystkie zajęcia prowadzone są wg programu szkolenia PZPN. Zajęcia są dopasowane do wieku i poziomu uczestników. Oparte są na długoterminowych planach treningowych weryfikowanych przez wizytatorów PZPN.

Najwyższy poziom szkolenia gwarantują regularne wizyty kontrolne trenerów PZPN, którzy monitorują i oceniają pracę naszych trenerów. Każda taka wizyta kończy się sporządzeniem raportu zawierającego uwagi i wskazówki. W roku 2020 oceniali nas wizytatorzy z PZPN Kraków oraz Rzeszów.

Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy regularnie biorą udział w szkoleniach i konferencjach. W kategoriach orlik i młodzik zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu, a uzupełnieniem mikrocyklu tygodniowego jest możliwość rywalizacji w meczu ligowym lub sparingowy. Zajęcia treningowe zawsze się odbywają!

Dodatkowo w naszej akademii odbywają się profesjonalne treningi bramkarskie.

Szkółka zapewnia najlepsze obiekty treningowe. Nasi podopieczni zimą trenują na Hali Agaty Mróz-Olszewskiej oraz Hali Sportowej LO, latem zaś na orliku oraz na boisku trawiastym (najbardziej odpowiednim) dla młodych zawodników.

Ważnym elementem w rozwoju naszej szkółki jest obecność w strukturach Football Academy pozwala to na korzystanie z wielu materiałów szkoleniowych daje możliwości rozwoju zarówno trenerom jak i menadżerom.

Football Academy Dabrowa Tarnowska to nie tylko treningi. Nasi wychowankowie mają możliwość uczestniczenia w profesjonalnych obozach piłkarskich w ramach FA Camps, systematycznie organizujemy integracyjne eventy rodzinne.

Uczestniczymy w wielu bardzo dobrze obsadzonych turniejach o charakterze ogólnopolskim, corocznie odwiedzamy również słowacki Bardejev by rywalizować poza granicami naszego kraju. Uczestniczymy corocznie w Finałach Mistrzostw Polski FA w Opolu.

Jesteśmy również organizatorem prestiżowego Turnieju Dąbrowskiej Dębowej Jesieni w tym roku to już 8 edycja oraz turniejów mikołajkowych czy walentynkowych.

Posiadamy bardzo dobre relacje z wiodącymi akademiami naszego regionu Korona Kielce, Cracovia, Stal Mielec, Stal Rzeszów, Tarnovia,)  - to zespoły z którymi regularnie spotykamy się na meczach kontrolnych. Pochwalić się możemy, że w tak krótkim czasie już naszych czterech wychowanków wystąpiło w reprezentacji małopolski.

Nasi zawodnicy uczestniczą regularnie w treningach pokazowych i grach selekcyjnych Mobilnej Akademii Młodych Orłów, gdzie są wyłapywani i monitorowani najzdolniejsi zawodnicy w całej Polski.

Posiadamy dwa zespoły w kategorii Młodzik (urodzeni w latach 2010-2008)

Pierwszy występuje w I lidze okręgowej Młodzików gdzie nasi wychowankowie mają możliwość rywalizowania ze ścisłą czołówką zespołów z Okręgu Bochnia, Brzesko, Tranów i Żabno oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed szerokim gronem skautów i trenerów co może mieć decydujący wpływ na dalszy rozwój kariery.

Drugi zespół występujący w III lidze okręgowej Młodzików, który jest przygotowaniem młodszych zawodników do rywalizacji na wyższym poziomie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TRENINGI ZARÓWNO CHŁOPCÓW JAK I DZIEWCZYNKI z roczników 2017,2016, 2015, 2014, 2013

Kontakt i zapisy; 668900917

<< wstecz dalej >>

udostępnij