Zgrupowanie Kadry Regionalnej w Toruniu

start / Aktualności

Zgrupowanie Kadry Regionalnej w Toruniu

20 marca w Toruniu odbyła się konsultacja Kadry Regionalnej Football Academy województwa kujawsko pomorskiego. To już drugie zgrupowanie pod wodzą trenera Arkadiusza Kwella, który na co dzień szkoli zawodników w Football Academy Chełmno. Na zgrupowaniu pojawiło się 14 zawodników z 7 ośrodków z naszego okręgu.

Kilka słów od trenera :

"Dziękuję wszystkim zawodnikom i trenerom za obecność. Była to owocna praca podczas pięciogodzinnych zajęć. Całość zgrupowania zakończyło się meczem kontrolnym z ELANA TORUŃ, gdzie każdy z zawodników miał możliwość prezentacji swoich możliwości. Sam mecz stał na wysokim poziomie, a kilku zawodników szczególnie zrobiło na mnie wrażenie. Przy okazji dziękujemy drużynie Elana Toruń za gościnność. Cieszę się, że uczestniczę w projekcie Kadr Regionalnych, a dla samych zawodników to ogromna motywacja do treningu. Dzięki selekcji możemy rywalizować z najlepszymi drużynami w Polsce i taki też mam plan na kadrę.

Dziękujemy Przemkowi Misiaszek za pomoc w organizacji zgrupowania. Z pewnością dla młodych trenerów to okazja do zbierania doświadczeń w swojej karierze trenerskiej co mamy nadzieję zaowocuje w przyszłości.

<< wstecz dalej >>

udostępnij