Zmiana miejsca treningów !!!!!

start / Aktualności

Zmiana miejsca treningów !!!!!

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że kabaret związany z "orlikiem" wciąż trwa. Jego otwieranie, zamykanie, ponowne otwieranie itp. nie ma końca. Niestety kolejny raz zmuszeni jesteśmy do zmiany miejsca treningu tym razem ze względu na turniej?, trening?, mecz?  polityków z dziennikarzami. Czujemy się mocno pokrzywdzeni zaistniałą sytuacją, że nikt nas nie zapytał o zdanie a wręcz postawił przed faktem dokonanym, podważając nasz wysiłek związany z prowadzeniem szkółki piłkarskiej dla najmłodszych adeptów futbolu. Jest nam przykro, że kolejny raz zmuszamy Państwa do "tułania" się po całym mieście, w celu przeprowadzenia treningu dla Waszych pociech.

Informujemy, że środowy trening (28.09.2011) odbędzie się o godzinie 17:30 - 19:00 (dla wszytskich grup jednocześnie) w Centrum Sportu przy ul. Północnej (prosimy by chłopcy byli przebrani).

Serdecznie Państwa zapraszamy !!!!!

 

WAŻNE: ze względu na organizowaną przez nas III Edycję Bolton Wanderers Football Camp - Wronki 2011 (30.09-2.10.2011)  informujemy , że piątkowy trening zostaje odwołany. Kadra trenerska w całości jest zaangażowana o organizację tej imprezy.

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij