Znakomity występ 8-latków na Bolton Players Cup

start / Aktualności

Znakomity występ 8-latków na Bolton Players Cup

W dniu 16.12.2012 zawodnicy Football Academy Leszno pojechali na turniej Bolton Players Cup do Opola gdzie mogli zmierzyć się z drużynami z całej Polski. Turniej obserwował szef akademii Boltonu David Bailey.

Nasza drużyna trafiła do grupy A, gdzie za przeciwników mieliśmy: FA Kalisz, FA Szczecin, FA Opole, FA Wrocław oraz FA Będzin. Przepiękna gra naszego zespołu sprawiła, że nie daliśmy szans powyższym drużynom i z kompletem 5 zwycięstw zakończyliśmy turniej. Klasyfikacja końcowa nie była prowadzona, tak aby dzieci nie skupiały się na wyniku i związanym z tym stresem, ale jako jedyna z 12 drużyn zakończyliśmy turniej bez porażki czy remisu.

Szef akademii Boltonu przyznał 3 nagrody indywidualne, z czego 2 trafiły do Leszna. Królem strzelców turnieju z 6 bramkami został Maksymilian Kokociński, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju David Bailey mianował Jasia Niedzielskiego.

Wyniki:

FA Leszno – FA Kalisz 4:0

FA Leszno – FA Szczecin 3:2

FA Leszno – FA Opole 1:0

FA Leszno – FA Wrocław 2:0

FA Leszno – FA Będzin 7:0

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Mikołaj Cebulski, Jan Niedzielski ©, Maksymilian Kokociński, Patryk Olejnik, Kacper Zdonek, Piotr Cieślak, Nikodem Nowicki, Jakub Korzeniowski, Krystian Szeibe.

Gratulacje!!!

Zdjęcia z tego wydarzenia w galerii oraz na facebook-u:

 http://www.facebook.com/FootballAcademyLeszno

<< wstecz dalej >>

udostępnij