Znamy listę powołanych na Turniej Kadr Regionalnych w Jarocinie!

start / Aktualności

Znamy listę powołanych na Turniej Kadr Regionalnych w Jarocinie!

Pierwsza wielka impreza przed nami! Już w piątek 27 maja rozpocznie się Turniej Kadr Regionalnych, na którym wystąpią reprezentacje dziewięciu regionów, które zmierzą się w dwudniowych rozgrywkach o tytuł najlepszej Kadry Regionalnej Football Academy. 

Turniej Kadr Regionalnych jest oknem wystawowym zawodników wyselekcjonowanych wcześniej przez trenerów kadr regionalnych, którzy mają bezpośredni kontakt z trenerami w choćby najmniejszym ośrodku Football Academy w Polsce, dzięki czemu jest również przepustką do Kadr Polski FA (kliknij). W trakcie kilku ostatnich tygodni sztaby szkoleniowe reprezentacji regionalnych pracowały nad powołaniami na jedną z najważniejszych imprez sezonu. I oto są, długo wyczekiwane listy zawodników powołanych na turniej w Jarocinie. 

Wewnętrzne rozgrywki tych zespołów obserwowane będą przez trenerów reprezentacji Polski FA, skautów szkoły mistrzostwa sportowego Football Academy School of Excellence w Szczecinie oraz skautów mistrza Portugalii - Sportingu Clube de Portugal z Lizbony.

Pamiętajcie - to wielka szansa. Nie można przegapić takiego wyjazdu. 🔝

Powołania dostępne są w artykule 👇

<< wstecz dalej >>

udostępnij