ZNIŻKI W PŁATNOŚCIACH ZA KWIECIEŃ !!!

start / Aktualności

ZNIŻKI W PŁATNOŚCIACH ZA KWIECIEŃ !!!

Drodzy Rodzice,

aktualny czas jest trudny dla nas wszystkich. Również dla funkcjonowania naszej szkółki.
Z uwagi na dotychczasową, w naszej ocenie, bardzo dobrą współpracę z Państwem i licząc na jej kontynuację po powrocie do normalności”, proponujemy Państwu możliwość skorzystania z jednej z dwóch opcji płacenia składki członkowskiej za miesiąc kwiecień 2020.

Opcja 1 (ze zniżką w kolejnych miesiącach) – składka członkowska: 40 zł/ za miesiąc. Kwota ta jest skalkulowana wyłącznie na pokrycie niezbędnych, bieżących, stałych zobowiązań, które jako szkółka musimy zrealizować, by móc zapewnić ciągłość działalności (ubezpieczenie zawodników, umowa dzierżawy boiska w Wapienicy, wynajem kontenera szatniowego, usługi księgowe…). Mamy nadzieję, że w/w kwota składki nie jest wygórowana, a jej wpłata przez Państwa pozwoli nam przeczekać ten trudny czas.

Opcja 2 (bez zniżki w kolejnych miesiącach) – składka członkowska: 0 zł/ za miesiąc. Mamy też świadomość, że jest teraz trudny i niepewny czas dla wielu rodzin, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i finansowym, dlatego też propozycja niepłacenia składki członkowskiej za kwiecień.

W tym miejscu zapewniamy, że po powrocie do „normalnych” treningów:

- najpierw zostaną odpracowane pozostałe niezrealizowane treningi z marca (przypominamy, że płatność składki za marzec 100%),

- następnie po odpracowaniu zaległości z marca na stałe wprowadzimy zwiększoną ilość treningów w tygodniu (3 lub 4 treningi w zależności od grupy), tylko dwie najmłodsze grupy pozostaną z ilością 2 treningów w tygodniu.

Dodatkowo, osoby, które w kwietniu opłacą składkę członkowską 40 zł (opcja 1) będą miały zapewnienie, że od miesiąca powrotu do właściwych treningów po kwarantannie i po odpracowaniu marca składka członkowska za zwiększoną ilość treningów nie zostanie dla nich zwiększona przez okres 3 miesięcy i pozostanie na poziomie 150 zł/miesiąc.

Natomiast osoby, które w kwietniu nie zapłacą składki członkowskiej (opcja 2) od miesiąca powrotu do właściwych treningów po kwarantannie i po odpracowaniu marca składka członkowska za zwiększoną ilość treningów zostanie podwyższona do 180 zł/miesiąc.

Ponadto informujemy, że podwyżka o której mowa nie jest konsekwencją sytuacji związaną z COVID-19, a była planowana już od pewnego czasu. Pokryje ona w całości koszty związane z wynagrodzeniami trenerów i wynajmem dodatkowych obiektów do treningów, w związku ze zwiększeniem ilości treningów.

W tym miejscu pragniemy zapewnić Was drodzy Rodzice, że jest to dla nas-trenerów trudny czas – nie mogąc robić tego, co najbardziej lubimy – trenowania Małych Mistrzów.
Nie możemy doczekać się czasu, kiedy znowu spotkamy się na naszych boiskach w Wapienicy i na Górce…

W przypadku przedłużenia czasu kwarantanny będziemy Państwa informowali o dalszych działaniach na bieżąco.

#ZOSTAŃwDOMU 

 

                                                                       Dziękujemy za zrozumienie i pozdrawiamy

 

                                                                                /Zarząd UKS AKADEMIA SPORTU/

<< wstecz dalej >>

udostępnij