start / Aktualności

Zostań częścią gry! Dołącz do Football Academy w Twoim mieście

Z nieskrywaną przyjemnością ogłaszamy, że nadszedł nasz ulubiony okres w całym roku - ośrodki Football Academy w całej Polsce otworzyły się na młodych sportowców! Ruszyły nabory, a to niepowtarzalna okazja, by dołączyć do elitarnej akademii, która z pasją wychowuje młodych piłkarzy i piłkarki od przeszło 11 lat! Początek sezonu 2020/21 to jednak wyjątkowy czas, ponieważ jako pierwsza i jedyna szkółka piłkarska na świecie, oferujemy możliwość wzięcia udziału w „Grywalizacji Football Academy”!

Moment powrotu do szkoły to idealny czas, by zaszczepić w dzieciach nową aktywność! Postawienie na sport to oczywiście doskonała decyzja dla ogólnego rozwoju Twojej pociechy, a na sporcie to my się znamy. Jesteśmy ekspertami w pracy z młodymi sportowcami, dlatego zapraszamy na zajęcia do  Football Academy - lidera wśród szkółek piłkarskich w Polsce. Na organizowane przez nas zajęcia w całym kraju uczęszcza blisko 14 000 młodych adeptów piłki nożnej, którzy w naszych oddziałach nie pracują jedynie nad sprawnością fizyczną. Wykwalifikowana kadra trenerska wychowuje, uczy zdrowej rywalizacji i systematyczności, a także buduje pewność siebie i umiejętność osiągania zmierzonych celów. Nie są to jedynie puste slogany, a wynik doświadczenia i ciężkiej pracy, którą dostrzegają rodzice. Niedawno przeprowadziliśmy wśród nich badanie, którego wyniki zrobiły wrażenie nawet na nas! 

To nie wystarczająco wiele powodów, by dołączyć do FA? W takim razie z przyjemnością odpowiemy na pytanie – „Co nas wyróżnia?”. Od września 2020 roku jako pierwsza i jedyna akademia piłkarska na świecie uruchomiliśmy „Grywalizację Football Academy”. W oparciu o jej zasady, każdy zawodnik trenujący w strukturach FA otrzymuje punkty i wyróżnienia, które gromadzi w wirtualnym profilu. Każdy gracz rozwija się zarówno w świecie realnym, jaki i wirtualnym, w oparciu o podejmowane decyzje i postępy treningowe! Do zdobycia wiele kolekcjonerskich medali, wiele poziomów do pokonania oraz wielu rówieśników czeka na wyścig w kilku rodzajach rankingów! Więcej przeczytacie tutaj -> https://bit.ly/2E62fjg

Jesteś już zdecydowany na dołączenie do jednej ze szkółek Football Academy? Postępuj za wskazówkami na poniższej grafice! Po zapisaniu się masz możliwość odbycia dwóch testowych treningów, bez konieczności podejmowania decyzji.

Jeśli wciąż masz pytania lub wątpliwości wejdź na https://footballacademy.pl/szkolka/kontakt/ i w lewym górnym rogu wybierz lokalizację najbliższego ośrodka. Znajdziesz tam dane kontaktowe do Managera, który udzieli Ci szczegółowych informacji.

Do zobaczenia na boisku! #ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij