start / Aktualności

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ GRY! - wystartowała Grywalizacja Football Academy

3..2..1.. START! 

Wystartowała długo wyczekiwana Grywalizacja Football Academy! Jest to niezwykle ważny moment dla wszystkich szkółek FA w Polsce, który odmieni ich codzienne funkcjonowanie oraz jeszcze bardziej zaangażuje młode piłkarki i piłkarzy w codzienne życie akademii. 

Profil zawodnika

Komplet informacji dotyczących grywalizacji przygotowaliśmy w "Informatorze dla zawodnika", który znajdziecie w profilu zawodnika w zakładce "Grywalizacji Football Academy". Część z nich znajduje się również w zakładce grywalizacji na naszej stronie internetowej - https://footballacademy.pl/grywalizacja 

Profil zawodnika to centralny punkt Grywalizacji Football Academy, w którym gromadzą się zdobyte FA Coins, przyznane medale, a także wyświetlane jest aktualne miejsce  w rankingu oraz wiele innych. Profil dostępny jest z panelu rodzica po zalogowaniu do systemu Football Academy, w zakładce "Grywalizacja". Każdy młody zawodnik Football Academy otrzyma możliwość posiadania własnego konta w systemie FA (własny login i hasło). Po zalogowaniu zawodnik otrzyma wgląd wyłącznie do swojego grywalizacyjnego profilu oraz harmonogramów treningowych grupy, do której uczęszcza. Decyzję o możliwości korzystania z konta zawodnika pozostawiamy Wam - rodzicom. 

Aplikacja mobilna

Korzystanie z aplikacji to nieodłączny element naszego codziennego życia. W związku z tym przygotowaliśmy nową wersję naszej apki, w której znajdziecie dostęp do grywalizacji oraz wszystkie najważniejsze funkcje systemu tj. harmonogram treningowy, możliwość deklaracji obecności na treningu, kontakt do trenera i managera oddziału, rozliczenia i wiele innych. Możliwość przeglądania grywalizacyjnego profilu zawodnika, o której pisaliśmy w poprzednim punkcie, również będzie dostępna z poziomu aplikacji - zarówno dla dzieci jak i rodziców. 

* aplikacja na smartfony z systemem Apple iOS jest w fazie aktualizacji, dlatego w pierwszych dniach mogą wystąpić problemy z logowaniem do niej.

Pobierz aplikację Football Academy! 
Android: http://bit.ly/football_academy_android 
iOS: 
http://bit.ly/football_academy_iOS 

Edycja pilotażowa

Grywalizacja Football Academy to pierwszy tego typu projekt na świecie! Jest to edycja pilotażowa, która może zawierać w sobie kilka niedociągnięć. Wierzymy jednak, że wspólnie uda nam się rozpędzić rywalizację i w pełni wykorzystać potencjał tego fantastycznego konceptu wspierającego naukę i zaangażowanie. 

Pytania

Wszystkie pytania prosimy kierować na adres grywalizacja@myfa.eu

<< wstecz dalej >>

udostępnij