Zostań współtwórcą TikToka Football Academy!

start / Aktualności

Zostań współtwórcą TikToka Football Academy!

Świat mediów społecznościowych zmierza do przodu we wręcz niewyobrażalnym tempie. By nie zostać w tyle i wciąż trzymać się obowiązujących trendów ogłaszamy z dumą - jesteśmy na TikToku! 

TikTok to wybuchowa mieszanka Snapchata, Instagrama i Spotify, która na dzień dzisiejszy zgromadziła już ponad 1,5 miliarda użytkowników! 😱 Jesteśmy przekonani, że wśród nich jesteście również Wy - młodzi piłkarze, rodzice, dziadkowie i sympatycy związani z marką Football Academy. To właśnie dla Was tworzymy kolejny kanał komunikacji, by być z Wami w ciągłym kontakcie. 

ŚLEDŹ NAS NA TIKTOKU

Jaki powinien być pierwszy krok po zobaczeniu tej informacji? Wyciągamy smartfony i poszukujemy profilu Football Academy na TikToku! 

https://www.tiktok.com/@footballacademypolska

Aplikacje TikTok znajdziecie w Google Play oraz App Store.

ZOSTAŃ WSPÓŁTWÓRCĄ

Tak, tak! To nie błąd! Poza obecnością na najszybciej rozwijającym się portalu społecznościowym, chcemy dać Wam możliwość współtworzenia go razem z nami! Kto wie? Może wśród Was jest przyszła gwiazda Tik-Toka, której rozpoznawalność sięgnie wszystkich kontynentów.

Zwracamy się do wszystkich piłkarek, piłkarzy i rodziców, których dzieci trenują w sieci Football Academy. Jeśli tworzycie już swoje tiktoki lub pasjonujecie się światem social mediów i baliście się spróbować, ale czujecie, że odnajdziecie się w przygotowywaniu filmów na TikToka - skontaktujcie się z nami! 

Wyślij wiadomość na adres tiktok@myfa.eu o tytule "Chcę zostać gwiazdą TikToka!". Oczywiście jeśli posiadacie już profil na TikToku, prześlijcie nam link, a jeśli jeszcze nie tworzycie to nic nie szkodzi. Dajcie nam znać, może wspólnie przygotujemy Wasze pierwsze video. 

WARTOŚĆ DODANA 

Obecność na naszym TikToku to okazja do zdobycia sławy i... 🔝 dodatkowych FA Coins oraz unikalnej odznaki "Gwiazda TikToka" w Grywalizacji FA! Każde wideo, które znajdzie się na kanale Football Academy to 10 FA Coins do profilu zawodnika. 

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij