start / Aktualności / Kadra Polski FA

Kadra Polski FA U-9 z nowym sztabem szkoleniowym

Na dobre rozpoczął się nowy sezon w Football Academy, a wraz z jego początkiem dokonaliśmy wyboru sztabu szkoleniowego dla rocznika selekcyjnego 2011, który utworzy kadrę Polski FA U-9. 

Pierwszym trenerem reprezentacji został doświadczony Jarosław Filiks, który szkoli młodych piłkarzy już od ponad 13 lat. Na co dzień pracuje w Football Academy Szczecin oraz FASE, w którym to współpracował w CLJ U-17 i WLJ U-17, a obecnie uczestniczy w budowaniu rocznika U-12 (2008). Trener posiada licencję UEFA B i aktualnie jest uczestnikiem kursu trenerskiego UEFA A. 


I Trener kadry Polski FA U-9 Jarosław Filiks

Jego asystentem został trener Football Academy Lublin - Mateusz Książek, który jest aktualnie trenerem kadry mikroregionalnej rocznika 2011 oraz koordynatorem mikroregionu Lublin. Mateusz jest licencjonowanym trenerem FA, który posiada licencję UEFA B i doświadczenie zdobyte podczas zeszłorocznego stażu w Lechu Poznań. 


II Trener kadry Polski FA U-9 Mateusz Książek

Pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski FA U-9 z udziałem obu szkoleniowców odbędzie się w październiku i zostanie poprzedzone konsultacjami kadr regionalnych w roczniku 2011.

Trenerom gratulujemy wyróżnienia, życzymy wytrwałości w zdobywaniu kolejnych celów i samych sukcesów z reprezentacją! 

<< wstecz

udostępnij