start / Aktualności / Mistrzostwa Polski FA

Rozpoczynamy zapisy do VIII edycji Mistrzostw Polski FA

Mistrzostwa Polski Football Academy to jeden z największych, wieloetapowych, ogólnopolskich turniejów dziecięcej piłki nożnej w naszym kraju!

Wewnętrzne rozgrywki FA podzielone są na trzy etapy: mikroregionalny (rozgrywany jesienią), makroregionalny (rozgrywany wiosną) oraz centralny (rozgrywany wiosną pod postacią ogólnopolskiego finału).

Wraz z rozpoczęciem jesieni ogłaszamy zapisy do MPFA 2020/21, w których to nasze wewnętrzne rozgrywki odbędą się tradycyjnie w trzech kategoriach wiekowych:

• U9 (rocznik 2012)

• U10 (rocznik 2011)

• U11 (rocznik 2010)

Zapisy trwają od dziś tj. 29 września do wtorku 13 października 2020 roku włącznie. Zgłoszenia do etapu mikroregionalnego, które muszą zawierać nazwę ośrodka oraz kategorię wiekową (U11, U10, U9) prosimy kierować na adres mailowy dyrektora sportowego FA s.mlynek@myfa.eu. Zgłoszenia może dokonać tylko manager ośrodka.

Informujemy, że w okolicach finału Mistrzostw Polski FA odbędzie się turniej selekcyjny dla kadr regionalnych FA w dwóch kategoriach wiekowych - U10 (rocznik 2011) oraz U9 (rocznik 2012). W barwach reprezentacji regionalnych wystąpią zawodnicy, którzy zostaną wyłonieni na podstawie wcześniejszych konsultacji.

Szczegółowe informacje i warunki udziału w Mistrzostwach Polski Football Academy zostaną przesłane do managerów w najbliższym czasie.

<< wstecz

udostępnij