Czekamy na Was na boisku - ruszyły wiosenne nabory!

start / Aktualności

Czekamy na Was na boisku - ruszyły wiosenne nabory!

Wiosenne nabory do Football Academy rozpoczynają się teraz, zapraszając młodych entuzjastów piłki nożnej do wzięcia udziału w tym ekscytującym projekcie. Jest to idealny czas na wprowadzenie pozytywnych zmian do codziennych rutyn, a co za tym idzie, na rozpoczęcie swojej przygody z futbolem w jednym z ponad 100 miast, w którym znajdziecie nasze akademie! 

Wraz z nadejściem wiosny, serca młodych graczy biją mocniej, gotowe na nowe wyzwania i doświadczenia. To właśnie teraz mają szansę na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, poznawanie nowych koleżanek i kolegów oraz rozwijanie umiejętności piłkarskich pod okiem doświadczonych trenerów. To wszystko stanowi esencję Football Academy - miejsca, gdzie kształtuje się charakter, zdobywa się doświadczenie i poznaje pasję do futbolu.

NABORY CZAS START! 

Już dziś otwarte zostają wiosennie nabory do Football Academy w całej Polsce i to właśnie dziś możecie stać się częścią tego wyjątkowego projektu. By dołączyć do jednego z wybranych przez siebie ośrodków wystarczy zapisać się (tutaj) przez formularz na naszej stronie internetowej. Całość jest banalnie prosta i daje możliwość skorzystania z dwóch darmowych treningów próbnych w wybranej akademii, a sam zapis skutkuje objęciem zawodnika ubezpieczeniem już od pierwszych zajęć.

Jeśli przed zapisaniem się chcielibyście dowiedzieć się więcej szczegółów, zachęcamy do kontaktu z wybranym ośrodkiem za pomocą dostępnych danych kontaktowych na stronie.

Czekamy na was na boisku! Do zobaczenia na treningu!

<< wstecz dalej >>

udostępnij