Zadanie domowe 7/10: drybluj jak Ronaldo

start / Aktualności

Zadanie domowe 7/10: drybluj jak Ronaldo

Zadanie domowe: Opanuj zwody z FA! to nowy cykl, który wzniesie umiejętności techniczne naszych zawodniczek i zawodników na wyższy poziom. Przez 10 miesięcy czwartego sezonu grywalizacji będziemy zadawać Wam wyjątkowe zadanie domowe, którym będzie nauczenie się jednego ze zwodów znanych z Piramidy Zwodów Football Academy. Jak się zapewne domyślacie znajdzie to również swoje odzwierciedlenie w punktacji w czwartym sezonie naszej grywalizacji. 

Za nauczenie się każdego z dziesięciu zwodów będzie można otrzymać od 10 do aż 80 FA Coins w zależności od stopnia zaawansowania. ⤵

🔓 POZIOM 1 - od 10 do 40 FA Coins za wzorzec ruchowy (odznaka: początkujący drybler) 

🔓 POZIOM 2 - od 20 do 50 FA Coins za zwód bez przeciwnika (odznaka: wprawny drybler) 

🔓 POZIOM 3 - od 30 do 60 FA Coins za zwód z rywalem biernym (odznaka: wschodząca gwiazda dryblingu) 

🔓 POZIOM 4 - od 40 do 80 FA Coins za zwód z rywalem aktywnym (odznaka: mistrz dryblingu) 

ZADANIE NA MARZEC: DRYBLUJ JAK RONALDO  

Następny ze zwodów na naszej grywalizacyjnej już piramidzie zwodów to manewr z piłką inspirowany piłkarzem, który jako wielu kibiców uznawany jest za najlepszego piłkarza na świecie! Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Przed Wami Cristiano Ronaldo! 

👉 Wykonaj dynamiczny przeskok z lekkim skrzyżowaniem nóg. Uderz piłkę wewnętrzną częścią stopy nogi zakrocznej (tylnej). Przyśpiesz.

Za opanowanie tego zwodu w styczniu nasi gracze mogą zdobyć od 20 (za opanowanie wzorca ruchowego) do aż 80 FA Coins (za opanowanie zwodu z aktywnym przeciwnikiem). 

Zwód Ronaldo dostępny jest także na naszym kanale na Youtube 👉 https://bit.ly/RonaldoFA

Kto pierwszy opanuje go do perfekcji? Siódme zadanie domowe CZAS START! Postępy weryfikują trenerzy w oddziałach Football Academy, którzy po zaakceptowaniu zwodu przyznają FA Coins w grywalizacji. Zadanie wykonujemy do 31 marca 2024 roku. 

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij