"Plank challenge"! To kolejny mistrzowski challenge Football Academy

start / Aktualności

"Plank challenge"! To kolejny mistrzowski challenge Football Academy

Mistrzowski Challenge Football Academy to projekt dwunastu wyzwań, które wzmacniają rywalizację w każdej nawet najmniejszej grupie i w każdym oddziale Football Academy w Polsce. Challenge to jeszcze mocniejsze połączenie świata wirtualnego z boiskiem piłkarskim. To gry, które nasi zawodnicy i zawodniczki mogą przejść przy pomocy własnego sprytu, inteligencji, siły mięśni.

Dwanaście wyzwań na dwanaście miesięcy czwartego sezonu grywalizacji, w których do zdobycia jest 50, 25 i 10 FA Coins za zajęcie odpowiednio pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w swojej grupie treningowej!

Siódmy challenge to "Plank challenge"! Kto zostanie mistrzem tego wyzwania?

NA CZYM POLEGA CHALLENGE?

"Plank challenge" polega na tym, by pokonać wszystkich rywali! 

Tłumaczymy jak poprawnie wykonać to ćwiczenie 👉 Zaczynając pozycję wyjściową, połóż się na podłodze na brzuchu, zegnij łokcie i opieraj się na przedramionach, które powinny być ułożone równolegle do siebie. Palce powinny być skierowane w przód. Unieś ciało, podpierając się na przedramionach i palcach u stóp. Upewnij się, że twoje ciało tworzy prostą linię od głowy do pięt. Napięcie mięśni brzucha i pośladków, utrzymuj ciało w stabilnej pozycji przez określony czas. Staraj się utrzymać neutralną pozycję kręgosłupa, unikając wygięcia lub opadania miednicy. Skoncentruj się na oddychaniu równomiernie i głęboko, starając się utrzymać równowagę i stabilizację przez cały czas trwania ćwiczenia.

Wszyscy zawodnicy wykonują to ćwiczenie w tym samym czasie. Zawodnik który nie będzie potrafił utrzymać prawidłowej pozycji ciała w planku odpada. Wygrywa zawodnik który wytrzyma najdłużej.

Czas na przeprowadzenie pierwszego Mistrzowskiego Challenge`u Football Academy upływa 31 marca! Kto zostanie mistrzem tej rywalizacji w Waszym oddziale?

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij