Deichmann Cup Mini Mistrzostwa Europy

start / Aktualności

Deichmann Cup Mini Mistrzostwa Europy

Szanowni Państwo przymierzamy się do zgłoszenia naszych drużyn do rozgrywek Deichmann Cup Mini Mistrzostwa Europy, które rozgrywane będą w Opolu w Centrum Sportu przy ul.Północnej.  W tym roku rozgrywki przewidziane są dla chłopców z roczników 2002 i młodszych, 2004 i młodszych oraz być może dla 2005 i młodszych (w zależności od chętnych drużyn).

Istotną kwestią wyróżniającą ten turniej od innych jest to, że trwa on osiem weekendów z rzędu (każda niedziela w godzinach od 10:00 do 15:00-16:00) od 21 kwietnia do 9 czerwca. Bardzo proszę wszystkich rodziców dzieci z roczników 2002,2003,2004 i z 2005 o określnie się do 22 marca czy byli by Państwo zainteresowani udziałem w turnieju (obecność przez 8 weekendów w turniejach!!!)

Pozwoli to nam (trenerom) w podjęciu decyzji czy zgłaszamy tylko po jednej wyselekcjonowanej drużynie do każdej kategorii wiekowej czy też ze względu na duże zaintersowanie dajemy szansę większości zawodnikom wzięcia udziału w tej sympartycznej imprezie (drużyny liczą do 10 zawodników)

Koszt uczestnictwa każdego z zawodników to 80zł, które składają się na strój wybranej Reprezentacji Narodowej (drużyny grają pod nazwą wybranego kraju) oraz ubezpieczenie.

Więcej o turnieju Deichmann Mini Mistrzostwa Europy znajdziecie Państwo pod linkiem:

http://www.kochamsport.pl/Zawody/dmme2013mlodsi/Opole/Aktualno%C5%9Bci

 

Potwierdzania zainteresowania wzięcia udziału w turnieju proszę przesyłać mailowo na adres: pawel@footballacademy.pl do 22 marca (brak jakiejkolwiek informacji oznacza brak zaintersowania !!!)

Na podsawie zebranych zgłoszeń, trenerzy zdecydują ile drużyn i jacy zawodnicy zostaną powołani na turniej.

<< wstecz dalej >>

udostępnij