DOLNOŚLĄSKA LIGA JESIENNA DEICHMANN 2012

start / Aktualności

DOLNOŚLĄSKA LIGA JESIENNA DEICHMANN 2012

KIEDY?
Liga rozgrywana będzie w cztery niedziele: 9, 16, 23, 30 września. Rozgrywki rozpoczynać się będą od godz. 8.00 (drużyny przyjeżdżają na umówioną godzinę). Rozgrywki każdego z weekendów będą rozpoczynać zawodnicy grający w kategori 2000/2001; następnie będą występować dzieci urodzone w latach 2002/2003 zaś kazdy z weekendów będą kończyć mecze najmłodszych

FORMUŁA?
Zamiast nazw drużyn klubowych, szkolnych dzieci tym razem występować będą w drużynach, które nosić będą nazwy zwierząt: Gepardy, Kojoty, Lwy, Tygrysy, Pumy, Tapiry. Taka formuła sprzyjać będzie zdrowej rywalizacji i świetnej zabawie, a tej będzie sporo.

Miejsce?
Obiekt Parasola Wrocław, ul. Lotnicza 72.


WPISOWE?
Wpisowe będzie podobne jak w DME 2012 nie będzie natomiast obejmować strojów (chyba że jakaś drużyna będzie je chciała zamówić). Wpisowe od dziecka wyniesie 70 zł. Drużyny będą mogły przystąpić do zawodów we własnych strojach, strojach z edycji wiosennej DME lub nowo zakupionych (wtedy wpisowe wyniesie 140 zł). Liga odbywać się będzie na podobnych zasadach tzn. każdy zespół w dzień rozgrywkowy rozegra 2-3 spotkania. Prawdopodobnie nie będzie fazy pucharowej, zwycięży drużyna z największą liczbą punktów.

<< wstecz dalej >>

udostępnij