Filary bezpieczeństwa na zimowych obozach i półkoloniach z FA Camps

start / Aktualności

Filary bezpieczeństwa na zimowych obozach i półkoloniach z FA Camps

W momencie, gdy wydawało nam się, że otaczający nas świat wrócił do normy i kolejne jesienne dni upływają w doskonale znanej harmonii, ponownie stajemy w obliczu rosnącej dezorientacji, ze względu na komunikacyjny chaos. My deklarujemy jasno i wyraźnie - jedziemy na zimowe obozy z FA CAMPS! 

Organizując obozy dla Waszych dzieci od tak wielu lat nauczyliśmy się, że najważniejsze jest bezpieczeństwo, które już od 10 lat zapewniamy na każdej półkolonii czy każdym obozie, dzięki wykwalifikowanej kadrze i dbałości o nawet najdrobniejszy szczegół. Jesteśmy przekonani, że najlepsze zimowe obozy piłkarskie z FA Camps odbędą się zgodnie z planem, jednak zdajemy sobie sprawę z wątpliwości, które mogą wpływać na Wasze decyzje, dlatego teraz idziemy o krok dalej i pragniemy zagwarantować Wam trzy filary bezpieczeństwa finansowego! Nie chcemy, abyście przegapili gwarancję najniższej ceny, która obowiązuje tylko do końca października. 

#ZdecydujŚwiadomie

 1. GWARANCJA ZWROTU 100% WPŁACONEJ KWOTY
  Gwarancja zwrotu 100% wpłaconych środków dotyczy osób przebywających na kwarantannie, w izolacji domowej lub pod nadzorem epidemiologicznym w terminie pokrywającym się z terminem obozu.

 2. ZWROT W 14 DNI
  Pomimo ustawy, która daje nam obecnie możliwość zwrotu wpłaconych pieniędzy do 180 dni od dnia rezygnacji, zobowiązujemy się do zwrotu wpłaconych środków MAKSYMALNIE do 14 dni roboczych od dnia przesłania oficjalnej rezygnacji na skrzynkę mailową biuro@facamps.pl*

  *dotyczy zwrotów na podstawie pkt. 1

 3. PRZEKSIĘGOWANIE ŚRODKÓW
  W przypadku, gdy zdecydujecie się Państwo przenieść zapis na inny turnus lub półkolonie w sezonie zimowym 2021, wpłacone środki zostaną przeniesione na rzecz tego turnusu.

Do 31 października 2020 roku oferta obozów zimowych z FA Camps dostępna jest w doskonałej cenie FIRST MINUTE! Sprawdź szczegóły! 

Przypominamy także o możliwości zrealizowania BONU TURYSTYCZNEGO na ofertę zimowego wypoczynku na najlepszych obozach piłkarskich w Polsce. Przygotowaliśmy dokładną instrukcję, którą znajdziesz pod tym linkiem (kliknij).

Sprawdź również inne dostępne promocje -> https://facamps.pl/promocje/ 

Do zobaczenia na obozie! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij