Football Academy i OZPN stawiają na rozwój warsztatu trenerskiego!

start / Aktualności

Football Academy i OZPN stawiają na rozwój warsztatu trenerskiego!

Edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja! Na to stawiamy w Football Academy i prezentujemy nowy cykl dydaktyczny, który stworzyliśmy we współpracy z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej. Dzięki tej kooperacji zapewnimy zrównoważony rozwój warsztatu trenerskiego nie tylko wewnątrz sieci Football Academy, ale również dla wszystkich zainteresowanych trenerów spoza naszych struktur.

Wspólny projekt FA i OZPN zbudowany jest z dwóch cykli złożonych ze stacjonarnych konferencji praktyczno-teoretycznych, poprzedzonych trzema webinariami prowadzonymi przez cenionych specjalistów na rynku trenerskim, Trenerów Edukatorów czy Trenera Koordynatora Sportingu Clube de Portugal, który porówna system szkolenia SCP ze szkoleniem dzieci i młodzieży w Polsce.

Każde z przygotowanych przez nas wydarzeń jest punktowane w systemie PZPN24 - każdy webinar 1 punkt, każda konferencja 3 punkty. Wszystkie zaprezentowane poniżej webinaria odbędą się w sobotę o godzinie 19:00. 

I Konferencja Football Academy i Opolskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się w ostatni weekend czerwca 2021 roku i jej głównym motywem  będą "Nowe trendy w szkoleniu piłkarzy nożnych". Zarówno webinaria jaki i konferencje są częścią procesu licencyjnego dla Oddziałów i Trenerów Football Academy, jednak są też okazją do zdobycia niezbędnej wiedzy i poszerzenia horyzontów dla całego przekroju Trenerów piłki nożnej w Polsce. 

Zapisy na każdy z webinariów oraz na obie konferencje odbędą się w systemie PZPN24 oraz w systemie Football Academy. 

Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu z dyrektorem sportowym Football Academy Szymonem Mlynkiem pod adresem e-mail: s.mlynek@footballacademy.pl 

<< wstecz dalej >>

udostępnij