GRYWALIZACJA W SZKÓŁCE PIŁKARSKIEJ - ONI WYGRALI W LUTYM!

start / Aktualności

GRYWALIZACJA W SZKÓŁCE PIŁKARSKIEJ - ONI WYGRALI W LUTYM!

Za nami zmagania w kolejnym miesiącu trzeciego sezonu Grywalizacji Football Academy! W lutym w czołówce rankingu znalazło się kilku debiutantów, którzy bez kompleksów sięgnęli po nagrody. Oczywiście, nie zabrakło też stałych bywalców, a ranking oddziałów po raz drugi z rzędu wygrywa Football Academy Szubin!

Wszystkim, którzy nie pamiętają o co toczy się comiesięczna rywalizacja w rankingach przypominamy - gramy o wysoką stawkę. 

ZOSTAŃ ZWYCIĘZCĄ

Bo wygrywanie się opłaca, a szczególnie w ogólnopolskim rankingu zawodników. Każdego miesiąca do trzech najlepszych zawodników trafiają wyjątkowe nagrody przygotowane przez Football Academy Shop. Łączna pula nagród w Grywalizacji 3.0 wyniesie ponad 40000 złotych! 

BĄDŹ AKTYWNY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH 

Gdy skończą się już pomysły na to jak zdobyć kolejne FA Coins, mamy dla Was rewelacyjne rozwiązanie - bądźcie aktywni w mediach społecznościowych (kliknij). Nowa aktywność w trzecim sezonie grywalizacji już przypadła Wam do gustu i pierwsze punkty znalazły się w profilach zawodników. 

Czym jednak byłaby sama aktywność, gdybyście nie wiedzieli co u nas? Obserwujcie nas i szukajcie postów z #ZostańCzęściąGry! 🔥

💙 Facebook

💙 Instagram 

💙 Tik Tok 

AND THE WINNER IS

Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą! Was zwycięzców może być bardzo dużo, bo na sukces w rankingu oddziałów pracują wszyscy zawodnicy i trenerzy z akademii piłkarskiej. 

Sprawdźcie kto wygrał w lutym! 👇🔝

<< wstecz dalej >>

udostępnij