To było coś! Podsumowujemy zimowe półkolonie piłkarskie z FA Camps!

start / Aktualności

To było coś! Podsumowujemy zimowe półkolonie piłkarskie z FA Camps!

Już tylko dwanaście dni pozostało do rozpoczęcia kalendarzowej wiosny! To idealny moment na podsumowanie zimowych półkolonii z Football Academy Camps, które tej zimy ponownie zrobiły prawdziwą furorę. 

Czternaście miast w Polsce, szesnaście turnusów i ponad czterystu uczestników zimowych półkolonii to liczby, które robią wrażenie! I choć blisko setka dzieci, które zdecydowało się spędzić ferie z Football Academy w stolicy Polski budzi podziw, to blisko 50 uczestników półkolonii w Tokarni, która na dzień dzisiejszy liczy około 3000 mieszkańców to liczba wręcz spektakularna! 

Liczby to jedno, ale kolejny akapit zdecydowaliśmy się poświęcić atrakcjom, z których w trakcie zimowych ferii mogli skorzystać uczestnicy piłkarskich półkolonii z Football Academy Camps. I niech nie zmyli Was nazwa, ponieważ istnieje świat poza piłką nożną! 😉 Basen, kino czy wyjście do parku wodnego to wręcz standardowe urozmaicenia. Co powiecie na zajęcia z języka angielskiego, LEGO robotyki czy turniej w popularną na całym świecie grę FIFA?

Z resztą, co będziemy się rozpisywać - obejrzyjcie te zdjęcia! ⤵

<< wstecz dalej >>

udostępnij