Grywalizacja w szkółce piłkarskiej - sezon 4 odcinek listopad

start / Aktualności

Grywalizacja w szkółce piłkarskiej - sezon 4 odcinek listopad

GTA IV to według graczy jedna z najlepszych gier tej serii i jedna z najlepszych w historii wirtualnych rozgrywek. Mamy cztery pory roku, cztery żywioły i czwarty sezon Grywalizacji Football Academy, która skazana jest na wielki sukces. 

Grywalizacja to nic innego, jak przeniesienie mechaniki gier do świata rzeczywistego, które polega na wprowadzeniu punktów, odznaczeń czy poziomów odzwierciedlających realne osiągnięcia w wirtualnym świecie. Według ekspertów jest to rewolucyjne rozwiązanie, które staje się przyszłością nauczania i doskonałą motywacją do osiągania zamierzonych celów. "Grywalizacja Football Academy" to pierwszy tego typu projekt na świecie, który został wdrożony w sieci szkółek piłkarskich, który wszedł już w swoją czwartą odsłonę - doskonalszą od poprzednich! 

ZOSTAŃ ZWYCIĘZCĄ

Bo wygrywanie się opłaca! Każdego miesiąca do trzech najlepszych zawodników w ogólnopolskim rankingu zawodników trafiają wyjątkowe nagrody przygotowane przez Football Academy Shop. Łączna pula nagród w Grywalizacji 4.0 wyniesie ponad 45000 złotych! 

Sprawdź jaką nagrodę możesz otrzymać! (kliknij) 

BĄDŹ AKTYWNY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH 

Gdy skończą się już pomysły na to jak zdobyć kolejne FA Coins, mamy dla Was rewelacyjne rozwiązanie - bądźcie aktywni w mediach społecznościowych (kliknij). Nowa aktywność w czwartym sezonie grywalizacji już przypadła Wam do gustu i pierwsze punkty znalazły się w profilach zawodników. 

Czym jednak byłaby sama aktywność, gdybyście nie wiedzieli co u nas? Obserwujcie nas i szukajcie postów z #ZostańCzęściąGry! 🔥

💙 Facebook

💙 Instagram 

💙 Tik Tok 

AND THE WINNER IS

Wygrywanie jest zaprogramowane w DNA sportowców! Wygrywanie jest fajne! Wygrywanie jest również wymagające, ponieważ osiągnięcie podium ogólnopolskiego rankingu zawodników to nie lada wyczyn. Najlepszym zawodniczkom, zawodnikom, trenerom i managerom składamy ogromne gratulacje za zapisanie się w "Hall of fame Grywalizacji Football Academy"

OTO ZWYCIĘZCY W LISTOPADOWYCH RANKINGACH! 👇

<< wstecz dalej >>

udostępnij