start / Aktualności

Harmonogram na 14 grudnia

MEZAR CUP 2013

Świąteczno- noworoczny turniej piłki nożnej

 

ROCZNIK 2002/2003

Drużyny (w kolejności alfabetycznej):                              punkty            bramki           miejsce

  • UKS Barcin                                                               ………….           ………….           ………
  • Football Academy MEZAR Nakło nad Notecią     ………….           ………….           …........
  • Gwiazda Bydgoszcz I                                              ………….           ………….           ………
  • Gwiazda Bydgoszcz II                                             ………….           ………….           ………

 

Harmonogram

L.p.     Godzina        Drużyna – Drużyna                                 Wynik

1             8:40 – 9:00        Gwiazda Bydgoszcz I – FA MEZAR Nakło         ……………

2             9:00 – 9:20        Gwiazda Bydgoszcz II – UKS Barcin                    ……………

3             9:40 – 10:00     Gwiazda Bydgoszcz I – UKS Barcin                      ……………            

4             10:40 – 11:00   FA MEZAR Nakło – Gwiazda Bydgoszcz II        ……………

5             11:00 – 11:20   UKS Barcin – Gwiazda Bydgoszcz I                      ……………

6             11:40 – 12:00   FA MEZAR Nakło – UKS Barcin                              ……………

               

 

ROCZNIK 2004

Drużyny (w kolejności alfabetycznej):                              punkty            bramki           miejsce

  • Football Academy MEZAR Nakło nad Notecią     ………….           ………….           ………
  • Football Academy  Toruń                                     ………….           ………….           ………….
  • Gwiazda Bydgoszcz I                                              ………….           ………….           ………
  • Gwiazda Bydgoszcz II                                             ………….           ………….           ………

 

Harmonogram

L.p.     Godzina        Drużyna – Drużyna                                 Wynik

1             12:20 – 12:40   Gwiazda Bydgoszcz I – FA MEZAR Nakło         ……………

2             13:00 – 13:20   Gwiazda Bydgoszcz II – FA Toruń                        ……………

3             13:40 – 14:00   Gwiazda Bydgoszcz I – FA Toruń                          ……………            

4             15:20 – 15:40   FA MEZAR Nakło – Gwiazda Bydgoszcz II        ……………

5             16:00 – 16:20   FA Toruń – Gwiazda Bydgoszcz I                          ……………

6             16:20 – 16:40   FA MEZAR Nakło – UKS Barcin                              ……………

               

 

ROCZNIK 2005 i młodsi

GRUPY LIGI MISTRZÓW

GRUPA A

Drużyny (w kolejności alfabetycznej):                              punkty            bramki           miejsce

  • Football Academy MEZAR Nakło nad Notecią I  ………….           ………….           ………
  • Gwiazda Bydgoszcz II                                             ………….           ………….           ………
  • KS Łochowo                                                             ………….           ………….           ………

 

Harmonogram

L.p.     Godzina        Drużyna – Drużyna                                 Wynik

1             9:20 – 9:40        KS Łochowo – FA MEZAR Nakło I                         ……………

2             10:20 – 10:40   KS Łochowo – Gwiazda Bydgoszcz II                  ……………

3             11:20 – 11:40   Gwiazda Bydgoszcz I – FA Mezar Nakło I         ……………

 

GRUPA B

Drużyny (w kolejności alfabetycznej):                              punkty            bramki           miejsce

  • Football Academy MEZAR Nakło nad Notecią II ………….           ………….           ………
  • Gwiazda Bydgoszcz I                                              ………….           ………….           ………
  • Spójnia Białe Błota                                                  ………….           ………….           ………

 

Harmonogram

L.p.     Godzina        Drużyna – Drużyna                                 Wynik

1             12:00 – 12:20   Gwiazda Bydgoszcz I – FA MEZAR Nakło II     ……………

2             12:40 – 13:00   Spójnia Białe Błota– Gwiazda Bydgoszcz I       ……………

3             13:20 – 13:40   Spójnia Białe Błota – FA Mezar Nakło II            ……………

 

Faza finałowa LIGI MISTRZÓW

L.p.     Godzina        Drużyna – Drużyna                                 Wynik

1             14:00 – 14:20   GRUPA A miejsce 3 – GRUPA B miejsce 3         ……………

2             14:20 – 14:40   GRUPA A miejsce 2 – GRUPA B miejsce 2         ……………

3             14:40 – 15:00   GRUPA A miejsce 1 – GRUPA B miejsce 1         ……………

 

 

Mezar CUP Bambini od 10:00

 

Mezar Cup Girls od 15:00

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij