Od 2 września wznawiamy treningi Football Academy Piła. Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć jesiennych (do końca września, z możliwością przedłużenia w przypadku sprzyjającej aury) oraz zimowych (październik – marzec).
HARMONOGRAM JESIENNY (do momentu sprzyjającej aury pogodowej)
dzień |
godzina |
Orlik |
grupa |
grupa |
poniedziałek |
16:00-17:30 |
ZS nr 2 |
Rooney III |
Owen I |
poniedziałek |
17:30-19:00 |
ZS nr 2 |
Lampard I |
Rooney II |
wtorek |
16:30-18:00 |
PWSZ |
Beckham I |
Beckham II |
środa |
16:30-18:00 |
PWSZ |
Rooney III |
Owen II |
środa |
18:00-19:30 |
PWSZ |
Rooney I |
Lampard I |
czwartek |
16:30-18:00 |
ZS nr 2 |
Beckham I |
Owen I |
czwartek |
18:00-19:30 |
ZS nr 2 |
Rooney II |
|
piątek |
16:15-17:45 |
ZS nr 2 |
Beckham II |
Owen II |
piątek |
17:45-19:15 |
ZS nr 2 |
Rooney I |
HARMONOGRAM ZIMOWY
dzień |
godzina |
Hala |
grupa |
grupa |
poniedziałek |
16:30-18:00 |
Salezjańska SP |
Rooney III |
|
poniedziałek |
18:00-19:30 |
Salezjańska SP |
Lampard I |
|
poniedziałek |
18:00-19:30 |
PWSZ |
Rooney II |
Owen I |
wtorek |
16:30-18:00 |
Salezjańska SP |
Owen III |
Beckham II |
wtorek |
18:00-19:30 |
Salezjańska SP |
Rooney I |
|
wtorek |
18:30-20:00 |
PWSZ |
Lampard II |
Beckham I |
środa |
16:30-18:00 |
Salezjańska SP |
Rooney III |
|
środa |
18:00-19:30 |
Salezjańska SP |
Rooney II |
|
środa |
18:30-20:00 |
PWSZ |
Owen II |
Lampard I |
czwartek |
18:30-20:00 |
PWSZ |
Beckham I |
Owen I |
piątek |
16:30-18:00 |
Salezjańska SP |
Owen III |
Beckham II |
piątek |
18:00-19:30 |
Salezjańska SP |
Rooney I |
|
piątek |
18:10-19:40 |
PWSZ |
Lampard II |
Owen II |
PODZIAŁ NA GRUPY
Rooney I (2001/2002) - trener Wiesiu | |
1 | Mateusz Wojtukiewicz |
2 | Maks Fiałkowski |
3 | Jerzy Krasoń |
4 | Dymitr Zdunek |
5 | Michał Gładysz |
6 | Kacper Szplitt |
7 | Szymon Stróżyński |
8 | Mateusz Wacek |
9 | Oliwia Filut |
10 | Kuba Czapliński |
11 | Kuba Fatyga |
12 | Jeremiasz Pawłowski |
13 | Marcel Szadkowski |
14 | Marcin Kot |
15 | Łukasz Hałuza |
16 | Dominik Woś |
17 | Tymoteusz Piłat |
18 | Patryk Krasucki |
19 | Kuba Kliś |
Rooney II (2003) - trener Wiesiu | |
1 | Dominik Jagoda |
2 | Wiktor Pełechaty |
3 | Adrian Michalak |
4 | Michał Molak |
5 | Kuba Majewski |
6 | Mieszko Grabowski |
7 | Kacper Garlicki |
8 | Kuba Jagodziński |
9 | Maciej Mohr |
10 | Maciej Durek |
11 | Igor Rożek |
12 | Maciej Stanek |
13 | Szymon Pietraszak |
14 | Wiktor Kotecki |
15 | Hubert Tylkowski |
16 | Oliwier Wojtyniak |
17 | Łukasz Krzoska |
18 | Aleksander Kaczor |
19 | Dominik Nalepa |
Rooney III (2003/2004) - trener Marcin | |
1 | Jędrzej Listosz |
2 | Kuba Nadulski |
3 | Kacper Karwasz |
4 | Adam Adamczyk |
5 | Oskar Bożys |
6 | Patryk Bormann |
7 | Erwin Dudek |
8 | Bartosz Gburczyk |
9 | Miłosz Imianowski |
10 | Bartosz Majchrzak |
11 | Dawid Dębski |
12 | Cedrik Keiser |
13 | Mateusz Szmagliński |
14 | Paweł Gierszewski |
15 | Miłosz Posłuszny |
16 | Filip Skałecki |
17 | Bartosz Nowak |
18 | Oskar Śliski |
19 | Kacper Głuszanowski |
Lampard I (2004/2005) - trener Przemek | |
1 | Krzysztof Nowak |
2 | Stasiu Zgaiński |
3 | Nikodem Balcewicz |
4 | Daniel Sawicki |
5 | Bartosz Durka |
6 | Wiktor Dzidziul |
7 | Franek Kanduła |
8 | Robert Momot |
9 | Jasiu Kokoszyński |
10 | Wiktor Kokoszyński |
11 | Kuba Giś |
12 | Maciej Kądziela |
13 | Michał Lorenc |
14 | Igor Opiłowski |
15 | Tymon Grochowski |
16 | Kuba Gogulski |
17 | Wiktor Hałas |
18 | Kacper Wojciechowski |
Lampard II (2005) - trener Damian | |
- informacje wkrótce | |
- brak wolnych miejsc | |
Owen I (2005/2006) - trener Rysiu | |
1 | Kuba Król |
2 | Kuba Wachowiak |
3 | Kuba Skowron |
4 | Tymoteusz Wróbel |
5 | Jasiu Kwiatkowski - Świgoń |
6 | Maks Markowski |
7 | Krzysiu Surdykowski |
8 | Nikodem Mazalewski |
9 | Kevin Ciszek |
10 | Marcel Pietrasik |
11 | Mikołaj Hinca |
12 | Tomek Mielec |
13 | Marcin Machowski |
14 | Kuba Żelazny |
15 | Oliwier Duniak |
16 | Artur Beckendorf |
17 | Kuba Jasiński |
18 | Konrad Grudzień |
19 | Mikołaj Gawdzis |
Owen II (2006/2007) - trener Rysiu | |
1 | Maks Żybort |
2 | Kacper Trawiński |
3 | Hubert Wilkowski |
4 | Marcel Błaszczyk |
5 | Cyprian Badziński |
6 | Szymon Adamek |
7 | Robert Piasecki |
8 | Kuba Sadłowski |
9 | Jasiu Łukowski |
10 | Paweł Tkacz |
11 | Maks Stachyra |
12 | Krystian Rajek |
13 | Wiktor Rajek |
14 | Szymon Hass |
15 | Kaceper Skręta |
16 | Mikołaj Prokop |
17 | Igor Fatyga |
18 | Stasiu Pietrzak |
19 | Szymon Matuszczak |
Owen III (2007) - trener Damian | |
- informacje wkrótce | |
- ostatnie wolne miejsca | |
- zapisy pod nr tel.: 505-509-965 | |
Beckham I (2007/2008) - trener Przemek | |
1 | Adam Dyko |
2 | Antoś Wojciechowski |
3 | Wiktor Ślebioda |
4 | Mikołaj Słoboda |
5 | Jasiu Wantusiak |
6 | Kuba Kujawa |
7 | Robert Korbut |
8 | Maks Kępiński |
9 | Patryk Mankiewicz |
10 | Wojtek Markiewicz |
11 | Maciej Bajor |
12 | Szymon Glapa |
13 | Witold Nowak |
14 | Mikołaj Gendek |
15 | Fabian Dytko |
16 | Alan Dytko |
17 | Wiktor Błesnowski |
18 | Eryk Szostak |
Beckham II (2007/2009) - trener Wiesiu | |
1 | Aleks Szostak |
2 | Igor Jeleń |
3 | Dominik Pilch - Zabłocki |
4 | Michał Falkowski |
5 | Łukasz Pałka |
6 | Nikodem Thomas |
7 | Wiktor Trzebny |
8 | Filip Jagoda |
9 | Bogusz Grochowski |
10 | Filip Zdunek |
11 | Kajetan Balcewicz |
12 | Franek Paluch |
13 | Adrian Łabich |
14 | Piotr Stróżyński |
15 | Oliwier Skowroński |
16 | Michał Wojtyniak |
17 | Daniel Hałaburda |
18 |
Aleksander Zborowski |