Historyczny sukces naszych zawodników!

start / Aktualności

Historyczny sukces naszych zawodników!

Historyczne zwyciestwo w Międzynarodowym Turnieju w Głuchołazach! Zawodnicy Football Academy Leszno z rocznika 2004 i młodsi pewnie wygrali turniej w Głuchołazach, odnosząc pięć zwycięstw i jeden remis w sześciu rozegranych spotkaniach. W turnieju oprócz naszych zawodników wystąpiły 2 drużyny z Czech oraz Orlik Prudnik. Naszym zawodnikom zostały przyznane również nagrody indywidualne. Królem strzelców turnieju został z ośmioma bramkami Janek Niedzielski, a najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Mikołaj Cebulski, który tylko raz wyciągał piłkę z siatki w 6 meczach. W konkursie żonglerki Janek Niedzielski zajął 3 miejsce. Wszystkim zawodnikom należą się ogromne brawa za walke, ponieważ dali z siebie wszystko i wykazywali ogromną chęć do gry. Przebudzenie 10-latków. Zawodnicy Football Academy Leszno z rocznika 2002-2003 po pierwszym nieudanym dniu turniejowym w niedzielny poranek odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo i pewnie pokonali zespół z Prudnika 4:2 co dało im możliwość walki o miejsce 5 ze Śląskiem Wrocław. Po bardzo wyrównanym meczu nasi zawodnicy przegrali 3:1 ale gra mogła się bardzo podobać, ponieważ wkońcu chłopcy zagrali bez strachu i walczyli jak równy z równym. Ostatecznie zajęliśmy 6 miesce wyprzedzając zespół z Prudnika oraz czeski SV Rotezarna. W turnieju żonglerki 3 miejsce zajął Krystian Vogel. Zdjęcia z tego turnieju można zobaczyć w galerii oraz na Facebooku http://www.facebook.com/FootballAcademyLeszno

<< wstecz dalej >>

udostępnij