start / Aktualności

Holland Contracting -

Harmonogram Turnieju

HOLLANDCONTRACTING– MINI EURO 2012

26.05.2012 OPOLE

 

 09:30                                       LOSOWANIE REPREZENTACJI NARODOWYCH

10:00 – 14:00                         MECZE FAZY GRUPOWEJ

14:00 - 14:30                          POKAZOWY MECZ POMIĘDZY TRENERAMI A HOLLANDY CONTRACTING

14:30 – 15:20                         MECZE POCIESZENIA ORAZ PÓŁFIINAŁY

15:25 – 15:40                         MECZ O III MIEJSCE

15:45 – 16:00                         MECZ FINAŁOWY

16:00                                      ZAKOŃCZENIE, WRĘCZENIE NAGRÓD

 

L.P

GRUPA A (BOISKO I)

GRUPA B (BOISKO II)

1

FA OPOLE I

FA PIŁA

2

FA LEGNICA

FA OPOLE II

3

FA KIELCE

FA NIEMODLIN I

4

FA WAŁBRZYCH

FA RYBNIK

5

FA LESZNO

FA OLKUSZ

6

FA NIEMODLIN II

ODRA OPOLE

 

I KOLEJKA:

GRUPA A

10:00 – 10:15

FA OPOLE I – FA NIEMODLIN II

10:16 – 10:31

FA KIELCE – FA WAŁBRZYCH

10:32 – 10:47

FA LEGNICA – FA LESZNO

 

GRUPA B:

10:00 – 10:15

FA PIŁA – ODRA OPOLE

10:16 – 10:31

FA NIEMODLIN I – FA RYBNIK

10:31 – 10:47

FA OPOLE II – FA OLKUSZ


 

II KOLEJKA:

GRUPA A:

10:48 – 11:03

FA NIEMODLIN II – FA WAŁBRZYCH

11:04 – 11:19

FA OPOLE I – FA LEGNICA

11:20 – 11:35

FA LESZNO – FA KIELCE

 

GRUPA B:

10:48 – 11:03

ODRA OPOLE – FA RYBNIK

11:04 – 11:19

FA PIŁA – FA OPOLE II

11:20 – 11:35

FA OLKUSZ – FA NIEMODLIN I

 

III KOLEJKA:

GRUPA A:

11:36 -  11:51

FA LEGNICA – FA NIEMODLIN II

11:52 – 12:07

FA WAŁBRZYCH – FA LESZNO

12:08 – 12:23

FA KIELCE – FA OPOLE I

 

GRUPA B:

11:36 – 11:51

FA OPOLE II – ODRA OPOLE

11:52 – 12:07

FA RYBNIK – FA OLKUSZ

12:08 – 12:23

FA NIEMODLIN I – FA PIŁA

 

IV KOLEJKA:

GRUPA A:

12:24 – 12:39

FA NIEMODLIN II – FA LESZNO

12:40 – 12:55

FA LEGNICA – FA KIELCE

12:56 – 13:11

FA OPOLE I – FA WAŁBRZYCH

 

GRUPA B:

12:24 – 12:39

ODRA OPOLA – FA OLKUSZ

12:40 – 12:55

FA OPOLE II – FA NIEMODLIN I

12:56 – 13:11

FA PIŁA – FA RYBNIK

 

V KOLEJKA:

GRUPA A:

13:12 – 13:27

FA KIELCE – FA NIEMODLIN II

13:28 – 13:43

FA LESZNO – FA OPOLE I

13:44 – 13:59

FA WAŁBRZYCH – FA LEGNICA

 

GRUPA B:

13:12 – 13:27

FA NIEMODLIN I – ODRA OPOLE

13:28 – 13:43

FA OLKUSZ – FA PIŁA

13:44 – 13:59

FA RYBNIK – FA OPOLE II

 

14:00 – 14:30 MECZ POKAZOWY POMIĘDZY TRENERAMI DRUŻYN A PARTNEREM FOOTBALL ACADEMY OPOLE – FIRMĄ HOLLAND COTRACTING.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY WSZYSTKICH TRENERÓW DRUŻYN ZGŁOSZONYCH DO TURNIEJU. STWÓRZMY WSPÓLNĄ DRUŻYNĘ I POKAŻMY SWOIM PODOPIECZNYM CO POTRAFIMY J

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE:

14:30 – 14:45

BOISKO I  -  I MIEJSCE Z GRUPY A – II MIEJSCE Z GRUPY B

BOISKO II - II MIEJSCE Z GRUPY B – I MIEJSCE Z GRUPY B

 

14:46 – 15:01

BOISKO I  -   VI MIEJSCE GRUPA A – VI MIEJSCE GRUPA B

BOISKO II –  V MIEJSCE GRUPA A –   V MIESJCE GRUPA B

 

15:02 – 15:17

BOISKO I -   IV MIEJSCE GRUPA A –  VI MIEJSCE GRUPA B

BOISKO II – III MIEJSCE GRUPA A – III MIEJSCE GRUPA B

 

15: 20 – 15: 35

BOISKO I – MECZ O III MIEJSCE

(przegrani meczów półfinałowych)

 

15:40 – 15:55

BOISKO I – MECZ FINAŁOWY

(zwycięzcy meczów półfinałowych)

 

16:00 – WRĘCZENIE NAGRÓD – ZAKOŃCZEŃIE TURNIEJU

 

 

 

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij