Kolejna szansa na rozwój warsztatu trenerskiego z FA i OZPN

start / Aktualności

Kolejna szansa na rozwój warsztatu trenerskiego z FA i OZPN

Przed nami kolejny przystanek z cyklu kursokonferencji Football Academy i Opolskiego Związku Piłki Nożnej. Jest to następna seria wydarzeń szkoleniowych, w których udział biorą trenerzy piłki nożnej z całej Polski.

Już na początku kwietnia jako pierwszy z prelegentów wystąpi trener UEFA EY Marek Safanów, który pod lupę weźmie "Zasadę ponad schemat - Doświadczenie prowadzące do zrozumienia gry". Ci z Was, którzy byli uczestnikami stacjonarnej kursokonferencji FA i OZPN w Stegu Arenie w Opolu wiedzą, że aktualny trener FASE U17 CLJ to mówca doskonały, którego wykład z pewnością zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających uczestnikach. 

Na wydarzenie mogą zapisywać się trenerzy Football Academy chcący przedłużyć licencję FA oraz trenerzy zewnętrzni zapisywani w systemie PZPN24.

Każdy z uczestników zapisany przez system PZPN24 otrzyma 2 punkty do przedłużenia licencji trenerskiej.

Program wydarzenia, szczegóły zapisowe oraz płatności ➡ https://facamps.pl/oferta/szczegoly-oferty?id=250

Zapisy na PZPN24 do 06.04.2023 do godz. 23:59. Po zapisaniu się na portalu oraz opłaceniu uczestnictwa, w dniu konferencji do godziny 13.00 zostaną rozesłane dostępy dla uczestników. Po zapisaniu się na portalu PZPN24, możesz od razu dokonać opłaty na wyżej podany numer konta.

#Kursokonferencja

<< wstecz dalej >>

udostępnij