Wkrótce szkółki FA będą dostępne wyłącznie dla dziewczynek!

start / Aktualności

Wkrótce szkółki FA będą dostępne wyłącznie dla dziewczynek!

To o czym w kuluarach mówiło się od dawna wkrótce stanie się faktem. Niebieski projekt Football Academy zmieni się nie do poznania i z dniem 1 maja 2023 stanie się różowym projektem Football Academy Girls! 

W dniu dzisiejszym tj. 1.04.2023 roku prezes Football Academy Group Radosław Soperczak parafował umowę z reprezentacją Polski kobiet. Na mocy tego porozumienia we wszystkich oddziałach Football Academy nastąpią zmiany, które mają za zadanie wprowadzić kobiecy futbol w Polsce na zupełnie inny poziom! 

Z pewnością największą zmianą będzie zamknięcie chłopięcych grup we wszystkich oddziałach Football Academy w Polsce, które zastąpione zostaną przez grupy tylko dla dziewczynek. By uwiarygodnić nadchodzące zmiany zdecydowaliśmy się na rebranding naszej marki, a zgodnie z jego założeniami kolor niebieski zostanie w całości zastąpiony przez kolor różowy i wkrótce w FA Shop dostępne będą wyłącznie produkty w tym kolorze. 

Więcej informacji na temat projektu Football Academy Girls oraz o sugerowanych rozwiązaniach dla wszystkich chłopców przekażemy do końca tego tygodnia. 

<< wstecz dalej >>

udostępnij