KOLEJNY SUKCES TURNIEJU LWÓWEK ŚLĄSKI WINTER CUP 2023!

start / Aktualności

KOLEJNY SUKCES TURNIEJU LWÓWEK ŚLĄSKI WINTER CUP 2023!

W niedzielę 26 lutego odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju "Lwówek Śląski Winter Cup", którego Honorowy Patronat objęła Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski - Pani Mariola Szczęsna.

26 lutego 2023 r. na hali Szkoły Podstawowej nr 2 we Lwówku Śląskim przy al. Wojska Polskiego 1 odbywał się turniej Piłkarski dla zawodników urodzonych w latach 2017-2012 (tj. kategoria skrzat, żak i orlik). Niniejsze wydarzenie przyciągnęło blisko 200 młodych adeptów piłkarskich i kilkuset najwierniejszych kibiców rodziców przybyłych bawić się razem z nami. Tego dnia gościliśmy we Lwówku Śląskim blisko 20 drużyn z Polski i za granicy, które spędziły na boisku prawie 600 minut. Podczas gry widać było dużo pięknego futbolu, wiele celnych podań, magicznych zwodów, a przede wszystkim dziecięcej radości, która jest najważniejsza. Zaangażowanie wszystkich zawodników, którzy przybyli do Agatowej Stolicy Polski, przyniosło wspaniały efekt w postaci strzelonych 396 bramek w ciągu 3 turniejów. 

Za wysiłek i poświęcenie włożone w grę, młodzi adepci piłkarscy zostali nagrodzeni owacjami, medalami i pucharami ufundowanymi przez Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

Organizatorem turnieju i wydarzenia było Football Academy Lwówek Śląski.

<< wstecz dalej >>

udostępnij