KOLEJNY TURNIEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2002!

start / Aktualności

KOLEJNY TURNIEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2002!

Miło nam poinformowac, że dzieki bardzo dobrej postawie chłopców z rocznika 2002 i młodszych na grudniowym turnieju w Kielcach, zespół FOOTBALL ACADEMY Jędrzejów został zaproszony na kolejny, ciekawie obsadzony turniej. Tym razem podopieczni trenerów Pawła Rybińskiego i Karola Smorąga wyjadą 21 stycznia 2012 r. do Daleszyc, na turniej organizowany przez  Klub Sportowy Spartakus Daleszyce. Turniej odbędzie sie w najbliższą sobotę(21.01), zbiórka zawodników przed wyjazdem na turniej odbędzie się na parkingu przed halą Szkoły Podstawowej nr 4 w Jędrzejowie o godzinie 8:00. Informujemy jednocześnie rodziców i opiekunów chłopców o mozliwości wyjazdu razem z drużyną. Prosimy o informacje, o ewentualnym wyjeździe większej liczby osób po czwartkowym treningu w pokoju trenerów:-).

W rozgrywkach weźmie udział 8 zespołów i w odróżnieniu od ostatniego turnieju wezmą w nim udział zespoły nie tylko reprezentujące nasze województwo, ale także Ajax Częstochowa i Krakus Kraków. Miejmy nadzieję, że zespół FA Jędrzejów nie zaprezentuje się w najbliższą sobote słabiej niż w Kielcach przed niespełna dwoma miesiącami i równiez pozostawi po sobie dobre wrażenie. W Daleszycach chłopcy będą mieli mozliwość zrewanżowania się swoim kolegom z Orląt Kielce, z którymi pechowo przegrali w finale ostatniego turnieju. Miejmy nadzieję, że będzie to udany rewanż.

Lista zawodników wyjeżdżających na turniej oraz niezbędne informacje dotyczące wyjazdu, zostą zamieszczone na stronie internetowej w czwartek wieczorem, po zakończeniu treningu.

<< wstecz dalej >>

udostępnij