KOMUNIKAT DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA FA LUBLIN

start / Aktualności

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA FA LUBLIN

Drogi Rodzicu, Opiekunie, Sympatyku!

Znaleźliśmy się w sytuacji, której nikt nie przewidywał i z którą nikt nie chciałby się nigdy spotkać. Czeka nas walka o nasze zdrowie i naszą przyszłość.

Przez cały dotychczasowy okres działalności staramy się wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy. Główną osią działania zawsze był rozwój Państwa dzieci, popularyzacja piłki nożnej oraz kształtowanie w nich odpowiednich postaw społecznych.

Mamy świadomość, że wszyscy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji z drżeniem oczekując jutra. My jako Akademia także musimy podjąć się trudnej i nierównej walki. Walki o to, aby nasi zawodnicy mogli wznowić zajęcia. W tym trudnym okresie zamierzamy dać najlepszy sportowy przykład Państwu i naszym młodym adeptom. Nie odpuścimy walki o naszych wychowanków, ale także o to, co już do tej pory udało NAM się razem stworzyć. Zawsze podkreślamy Państwa wielki udział w rozwoju naszej akademii, tak jest i dziś. Dlatego w tym niezwykle trudnym czasie liczymy na Wasze wsparcie.

Nie ukrywamy, że nasz projekt w znacznym stopniu finansowany jest z abonamentów miesięcznych opłacanych przez prawnych opiekunów naszych podopiecznych. W obecnej sytuacji nasze stałe źródło finansowania może zostać zatrzymane. Zaprzestanie prowadzenia przez nas zajęć spowodowało w dużej mierze wstrzymanie wpłat, a tym samym odcięcie od głównego źródła finansowania Akademii. Jeśli dodamy, że w 11 zarządzanych przez nas ośrodkach Football Academy część z Rodziców/Opiekunów Prawnych zalega z płatnościami za poprzednie okresy w kwocie 32.000 zł, to brak bieżących wpłat jeszcze bardziej komplikuje sytuację, powodując, że przyszłość Akademii stoi pod dużym znakiem zapytania.

Zdajemy sobie sprawę, jak pandemia koronawirusa skomplikowała wszystkim życie. Jak trudne warunki finansowe mają niektóre rodziny. Nie pozostawaliśmy i nie pozostajemy na te sytuacje obojętni. Wszelkie opóźnienia w opłatach przyjmowaliśmy z wielką wyrozumiałością, nie wyciągając konsekwencji, jednakże w tym bardzo trudnym okresie bardzo prosimy wszystkie osoby, które zalegają z opłatami o ich uregulowanie.

Cel jest jeden - przetrwać ten trudny okres, utrzymać Akademię. Treningi nie odbędą się do 13 kwietnia. Postanowiliśmy jednak, że faktury zostaną wystawione w dniu 1 kwietnia w wysokości 50%, ale ich opłacenie nie będzie obowiązkowe – regulację opłaty pozostawiamy do Państwa dobrowolnej decyzji. Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty i pomoc w przetrwaniu tego trudnego okresu.Bez tych wpłat po prostu sobie nie poradzimy. Obecna sytuacja pokazuje jak mało bez siebie znaczymy. Jesteśmy pełni nadziei, ze wykażą się Państwo wyrozumiałością w tym trudnym okresie,w jakim się znajdujemy. Oczywiście rozumiemy osoby, które nie mogą opłacić składki w kwietniu i po 25 kwietnia wszystkim tym osobom anulujemy niezapłacone faktury. Nie trzeba zawieszać treningów, stanie się to automatycznie. Rodziców i opiekunów prawnych, którzy chcą i mogą sobie na to pozwolić, prosimy o wpłaty w wyższej wysokości.

Brak wpłat wpłynie negatywnie na regulowanie przez naszą Akademię najważniejszych stałych zobowiązań i opłat, a w tym na zachwianie jednego z najważniejszych filarów Akademii, jakim jest opieka trenerska. To trenerzy są odpowiedzialni za rozwój Państwa dzieci, zarówno w aspekcie sportowym, jak i społecznym. Chcemy pracować z najlepszymi i zatrzymać najlepszych, aby w czasie kiedy wrócimy do normalnego życia, wrócić z ludźmi, którym ufacie i którym powierzycie opiekę nad swoim dzieckiem. Trenerzy swoim zaangażowaniem i ciężką pracą krzewią w Państwa dzieciach miłość do sportu. Ci ludzie także przeżywają bardzo trudne chwile. Tęsknią za treningami i czasem którym spędzali z Państwa dziećmi wprowadzając ich w tajniki tak pięknego sportu, jakim jest piłka nożna.

Od 1 kwietnia regularnie w każdy wtorek i piątek na Państwa e-maile oraz grupy zamknięte Facebook będą przesyłane zadania do wykonywania przez zawodników w domu. Serdecznie prosimy o filmiki i zdjęcia z wykonania treningów, każdemu z trenerów miło będzie zobaczyć swojego podopiecznego:)

Jeśli są osoby, które mogą pomóc nam w jakikolwiek sposób w tym trudnym dla nas okresie prosimy o indywidualny kontakt drogą e-mailową: m.ksiazek@footballacademy.pl lub telefoniczną: 660 797 686.

Z poważaniem,

Rafał Warchoł, Mateusz Książek

oraz Trenerzy Football Academy

<< wstecz dalej >>

udostępnij