start / Aktualności

Komunikat dotyczący funkcjonowania Football Academy Kielce

Drogi Rodzicu, Opiekunie, Sympatyku!

Znaleźliśmy się w sytuacji, której nikt nie przewidział, i z którą nikt nie chciałby się nigdy spotkać. Czeka nas walka o nasze zdrowie i naszą przyszłość.

Przez cały dotychczasowy okres naszej działalności staramy się wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy. Główną osią naszego działania jest rozwój Państwa dzieci, popularyzacja piłki nożnej oraz kształtowanie w nich odpowiednich postaw społecznych (coroczny udział w Szlachetnej Paczce, zbiórkach krwi, turniejach charytatywnych).

Mamy świadomość, że wszyscy znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji i z drżeniem oczekujemy jutra. Ja, jako manager Naszej Akademii również muszę podjąć się trudnej i nierównej walki o to, aby nasi zawodnicy mogli wznowić treningi. W tym ciężkim okresie zamierzam dać jak najlepszy sportowy przykład Państwu i naszym młodym adeptom piłki nożnej. Nie odpuszczę walki o naszych wychowanków, ale również o to wszystko, co do tej pory udało Nam się wspólnie stworzyć. Zawsze podkreślam Państwa wielki udział w rozwoju Naszej Akademii, tak samo jest dzisiaj - dlatego bardzo liczę na Wasze wsparcie.

Nasza Szkółka Piłkarska jest w całkowitym stopniu finansowana z Państwa abonamentów miesięcznych. W obecnej sytuacji nasze stałe źródło finansowania może zostać zatrzymane. Zaprzestanie prowadzenia przez nas treningów piłkarskich spowodowało w dużej mierze wstrzymanie wpłat, a tym samym uniemożliwienie zachowania płynności finansowej, co bardzo komplikuje naszą sytuację, powodując, że przyszłość Naszej Akademii stoi pod dużym znakiem zapytania.

Zdajemy sobie sprawę, jak pandemia koronawirusa skomplikowała wszystkim życie oraz  jak trudne warunki finansowe mają niektóre rodziny. Nie zostawałem i nie zostanę na te sytuacje obojętnym. Wszelkie opóźnienia w opłatach przyjmowane były z wielką wyrozumiałością, nie wyciągając konsekwencji. W tym bardzo trudnym okresie proszę wszystkie osoby, które zalegają z opłatami o ich uregulowanie. Jak już informowałem treningi, które nie zostały przeprowadzone, zostaną odrobione w pierwszej kolejności.

Cel jest jeden - przetrwać ten trudny okres i utrzymać Naszą Akademię.

Treningi nie mogą odbywać się do dnia 12 kwietnia 2020 r. Faktury za miesiąc kwiecień zostaną wystawione w wysokości 50% opłaty miesięcznej, ale ich opłacenie nie będzie obowiązkowe. Regulację opłaty pozostawiam do Państwa dobrowolnej decyzji. Z góry dziękuję za wszystkie wpłaty i za pomoc w przetrwaniu tego trudnego okresu. Bez tych wpłat po prostu sobie nie poradzimy. Jestem pełni nadziei, że wykażą się Państwo wyrozumiałością. Oczywiście, ja również rozumiem osoby, które nie będą mogły opłacić składki członkowskiej w miesiącu kwietniu i do końca kwietnia te faktury zostaną anulowane. Rodziców i opiekunów prawnych, którzy chcą i mogą sobie na to pozwolić, proszę o wpłatę w wyższej wysokości, niż wyżej wymieniona propozycja.

Brak wpłat wpłynie negatywnie na możliwość regulowania przez Naszą Akademię najważniejszych stałych zobowiązań i opłat, w tym na zachwianie jednego z najważniejszych filarów Naszej Szkółki Piłkarskiej, jakim jest opieka trenerska. To Trenerzy są odpowiedzialni za rozwój Państwa dzieci, zarówno w aspekcie sportowym, jak i społecznym. Chcę dalej pracować z Naszymi Trenerami oraz ich zatrzymać, aby w czasie, kiedy wrócimy do treningów, mogli Państwo wrócić również do ludzi, którym ufacie i którym powierzycie opiekę nad swoimi dziećmi. Trenerzy swoim zaangażowaniem i ciężką pracą krzewią w Państwa dzieciach miłość do sportu. Teraz również przeżywają bardzo trudne chwile. Tęsknią za treningami i czasem, którym spędzali z Państwa dziećmi, wprowadzając je w tajniki tego pięknego sportu, jakim jest piłka nożna.

Od dnia 1 kwietnia mamy otrzymywać z naszej Centrali propozycje ćwiczeń do wykonywania przez naszych zawodników w domu. Serdecznie proszę o wysyłanie filmików i zdjęć z wykonywania treningów. Każdemu z Trenerów będzie bardzo miło zobaczyć swojego podopiecznego. :)

Zachęcam również do udziału w naszej akcji - #ZostańWdomu - wysłane przez Państwa zdjęcia swoich dzieci są już zamieszczane w albumie na portalu www.facebook.com/FootballAcademyKielce Będzie również przygotowany album na naszej stronie www.footballacademy.pl/kielce

Podsumowując:

1. Opłata za udział dziecka w kwietniowych treningach nie będzie obligatoryjna i będzie wynosić 50% dotychczasowej opłaty. Jest możliwość wsparcia Naszej Akademii wyższą kwotą.

2. Daję możliwość bezkosztowego zawieszenia udziału dziecka w zajęciach na czas trwania pandemii.

3. Do osób, które posiadają zaległości wobec Akademii, apeluję o możliwie jak najszybsze ich uregulowanie.

Jeśli są wśród Państwa osoby, które mogą nam pomóc w jakikolwiek sposób w tym trudnym okresie, proszę o kontakt drogą mailową: mateusz.jonczyk@footballacademy.pl lub telefoniczną 795 671 066.

Serdeczne pozdrawiam,

Mateusz Jończyk

Manager Football Academy Kielce

<< wstecz dalej >>

udostępnij