#ZDECYDUJŚWIADOMIE

start / Aktualności

#ZDECYDUJŚWIADOMIE

Drodzy Rodzice! 

 

Bacznie obserwujemy otaczającą nas rzeczywistość i widzimy, że wciąż stajecie przed trudnymi decyzjami. Pragniemy, aby przekonanie o uczestnictwie Waszych pociech w letnich obozach z FA CAMPS było w pełni świadome i przemyślane. Dlatego chcąc wyjść Wam na przeciw zdecydowaliśmy się przedłużyć ofertę FIRST MINUTE do 30 kwietnia 2020! 

Dodatkowe 30 dni doskonałej ceny FIRST MINUTE daje Ci czas na spokojną obserwację sytuacji. Jesteśmy przekonani, że obóz piłkarski z paczką przyjaciół będzie cudowną nagrodą za kilka tygodni spędzonych w czterech ścianach! Wyjazd będzie także świetną okazją do nadrobienia straconego czasu na świeżym powietrzu i zrekompensowania braków w aktywności fizycznej. Jednocześnie informujemy, że zapisy cieszą się niemałym zainteresowaniem, a ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku gdy wypoczynek nie dojdzie do skutku gwarantujemy zwrot środków w wysokości 100%! 

Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę facamps.pl lub zapytaj managera swojego ośrodka Football Academy! Skorzystaj także z możliwości bezpośredniego kontaktu pod numerem 500 200 490 (wew.2) lub pod adresem biuro@facamps.pl 

<< wstecz dalej >>

udostępnij