Mamy dziś doskonały powód do świętowania!

start / Aktualności

Mamy dziś doskonały powód do świętowania!

Mamy wrażenie, że co roku zaczynamy urodzinowy artykuł tym samym truizmem, ale.. strasznie szybko ten czas leci. Dziś projekt Football Academy świętuje swoje czternaste urodziny i powoli zaczyna myśleć o pełnoletności! 

Wydaje się, że dopiero co obchodziliśmy huczne dziesiąte urodziny projektu, a tu za pasem piętnastolecie! W Football Academy wciąż bardzo dużo się dzieje i to oczywiście dużo dobrego. Nasze autorskie przedsięwzięcie jakim jest pierwsza na świecie grywalizacja wprowadzona do szkółek piłkarskich 'nauczyła się już chodzić' i skończy wkrótce trzy lata. Wciąż obserwujemy przyrost zawodników w sieci, a po czasach pandemii wróciła także moda na otwieranie oddziałów Football Academy i Football Baby, z czego oczywiście bardzo się cieszymy! 

Blisko 600 treningów tygodniowo w oddziałach Football Academy w Polsce, na które uczęszcza 13000 dzieci to liczby FAntastyczne, które dają nam powód do domu i sprawiają, że jesteśmy pewni, że minione 14 lat to dobre wykonana praca. 

Jednak jak już wiecie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego... jak strasznie szybko leci ten czas! Dlatego dziś nie patrzymy w przeszłość, a kierujemy się wyłącznie w kierunku przyszłości i życzymy sobie i Wam nieustannego rozwoju! 

Wszyscy zostańmy częścią gry! #ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij