Nic nie może przecież wiecznie trwać! A może morze?

start / Aktualności

Nic nie może przecież wiecznie trwać! A może morze?

Ferie Zimowe odchodzą w zapomnienie, pozostawiając za sobą setki piłkarskich wspomnień, masę uśmiechu i jak to mamy w zwyczaju, wiele sportowych emocji.

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Wraz z ostatnim dniem ferii wspólnie z Football Academy Leszno i Football Academy Tokarnia zakończyliśmy kolejny udany sezon zimowych piłkarskich półkolonii z Football Academy Camps. Blisko 13 lokalizacji we wszystkich zakątkach Polski i prawie 500 uczestników, którzy wrócili do codziennych obowiązków naładowani pozytywną energią, ale też bogatsi o kolejne sportowe doświadczenia. Takie liczby robią wrażenie!

Wizyta na basenie, seans w kinie, zabawa w parku trampolin, zajęcia z zakresu diety młodego sportowca, czy warsztaty z piłkarskiego języka angielskiego to tylko mała część atrakcji, z których każdego dnia pomiędzy treningami mieli okazję skorzystać uczestnicy piłkarskich półkolonii
z Football Academy Camps. Z różnych źródeł wiemy, że o nudzie nie było mowy!

Z żalem musimy stwierdzić, że sezon zimowych półkolonii 2024 bezpowrotnie dobiegł końca, ale bez obaw - my nie zamierzamy się zatrzymywać i już teraz planujemy nasze letnie przygody. 
Myślami jesteśmy już na wakacyjnych gorących plażach i szlakach. Osobiście, już nie możemy się doczekać letnich obozów i półkolonii. Z pewnością, będą one równie spektakularne i przyniosą ze sobą nowe doznania i fascynujące chwile dla wszystkich młodych uczestników.

➡️🌞 OFERTA LATO 2024!

Dobre wspomnienia warto magazynować, ale trzeba też pamiętać, by regularnie tworzyć nowe. Nie czekajcie i już teraz zapoznajcie się z naszą bogatą ofertą na lato i zapytajcie Managera gdzie w tym roku na obóz wybiera się Wasz oddział! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij