Spiesz się! Rezerwuj obozy z wyprzedzeniem i oszczędzaj kasę!

start / Aktualności

Spiesz się! Rezerwuj obozy z wyprzedzeniem i oszczędzaj kasę!

Nie wiem jak Wy, ale ja kocham marzec. To przecież miesiąc, który rozpoczyna ten czas w roku, na który wszyscy tak czekamy. Za moment rozpocznie się wiosna - początek wspaniałej pogody i przedsionek lata - ulubionej pory roku wszystkich mieszkańców naszego pięknego kraju, do której musimy się przygotować! 

Na czym polega szykowanie się do lata? 

To tak, zakupy. Dużo zakupów. Potrzebujemy modnych letnich ciuchów! Po drugie wybieranie wakacyjnych kierunków. To często wymagająca praca, ale gdy już znajdziemy ukochany kierunek czujemy euforię. Po trzecie - oszczędzanie! To ważna część snucia wakacyjnych planów. Godziny spędzone na odświeżaniu stron z ofertami, poszukiwanie promocji i często trudne oczekiwanie na cenę last minute, która... może nigdy nie nadejść. Ale po co komu nerwy i oczekiwanie skoro spokojne wakacje można zapewnić sobie już w marcu? 

Nie chcemy być ostatni - lubimy być pierwsi! 

Tylko do 31 marca obowiązuje niższy próg cenowy FIRST MINUTE na kilkanaście niezwykłych letnich wyjazdów w różne zakątki Polski. I prawdopodobnie nie byłoby w tym nic niepokojącego gdyby nie fakt, że kilka z tych obozów zostało już w pełni wykupionych, a w kilku kolejnych zostały ostatnie wolne miejsca. 

Taniej już nie będzie. Mówię to ja - Wasz admin. Pewnie znacie to uczucie, gdy wstrzymaliście się z decyzją i Wasza oferta zniknęła lub jej cena znacznie wzrosła? Tym razem bądźcie pierwsi! 

CHCĘ ZAOSZCZĘDZIĆ BANKNOTY (kliknij)

<< wstecz dalej >>

udostępnij