Prezentujemy powołania Kadr Polski FA na zgrupowanie w Łobudzicach

start / Aktualności

Prezentujemy powołania Kadr Polski FA na zgrupowanie w Łobudzicach

Recepta na fantastyczne rozpoczęcie wiosny? Wielkie zgrupowanie Kadr Polski w Łobudzicach, na którym spotkają się aż cztery nasze reprezentacje, które zadbają o doskonałą formę przed zbliżającym się sezonem rozgrywkowym. 

Nie mogło być inaczej. Pierwszy wiosenny weekend 2024 roku musi stać pod znakiem najważniejszych sportowych drużyn w sieci Football Academy. Już 22 marca Kadry Polski FA U9, U10, U11 i Kadra Polski FA Dziewcząt spotkają się na Football Arenie w Łobudzicach, by wspólnie popracować nad rozwojem swoich piłkarskich umiejętności. Od początku tego roku nasz flagowy projekt przechodzi prawdziwą rewolucję, w którą zaangażowani są trenerzy i dyrektor akademii FASE, którzy współtworzą projekt Kadr Polski FA z wyróżniającymi się trenerami w sieci Football Academy. Więcej przeczytasz tutaj. 

- Przed nami pierwsze zgrupowanie kadry Polski FA po zmianach w sztabach szkoleniowych. Na najbliższym zgrupowaniu przede wszystkim chcielibyśmy poznać chłopców, pokazać im cel projektu i pomysł na ich rozwój. Jeśli chodzi o aspekty czysto piłkarskie chcielibyśmy zapewnić naszym zawodnikom jak największą ilość minut na boisko zarówno w treningu, jak i w warunkach meczowych. Jestem przekonany, że to będzie niezapomniany weekend ze wspaniałymi wspomnieniami poprzedzonymi ciężką pracą na boisku - przekonywał trener Kadry Polski FA rocznika 2014 Igor Czuryszkiewicz. 

Kadrowicze w Łobudzicach będą mieli harmonogram wypełniony do granic możliwości. Oprócz wielu treningów na zawodniczki i zawodników czeka bogaty plan sparingów, specjalistycznych odpraw meczowych oraz zabaw integracyjnych, które z pewnością pozytywnie wpłyną na atmosferę w projekcie. 

- Najbliższe zgrupowanie będzie dla mnie świetną okazją do poznania bliżej zawodników, którzy dotychczas mieli okazję reprezentować barwy Kadry Polski FA. Słyszałem wiele dobrego o tej grupie i nie mogę się doczekać pierwszych wspólnych zajęć. Celem zgrupowania będzie przygotowanie zespołu do zbliżających się wydarzeń, ale również zbudowanie dobrej atmosfery w zespole, po to, aby każdy reprezentant z dumą zakładał koszulkę z biało - czerwoną flagą i godnie reprezentował struktury Football Academy - zwrócił uwagę trener Kadry Polski FA U11 Gracjan Urbańczyk. 

Na zgrupowaniu w Łobudzicach nie zabraknie również Kadry Polski FA Dziewcząt, której trenerki Monika Czerwiak i Patrycja Rutowicz mają bardzo konkretny plan na rozwój najlepszych zawodniczek w sieci Football Academy. - Dziewczyny na każdej z trzech jednostek będą mocno pracowały nad umiejętnościami indywidualnymi. Chcemy, by każda z nich wyniosła z tego czasu jak najwięcej. Dodatkowo rozegramy mecz kontrolny, który pomoże szerzej spojrzeć na umiejętności taktyczne i techniczne dziewczyn i pozwoli przygotować się na zaplanowane turnieje. Jednak równie ważna, jak aspekty sportowe będzie integracja w "odświeżonej" kadrze z nowymi trenerkami i nowymi zawodniczkami, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w tym projekcie - wyliczała koordynator Kadry Polski FA Dziewcząt Monika Garbowska. 

Oto zawodniczki i zawodnicy powołani na zgrupowanie Kadr Polski FA w Łobudzicach. ⤵️

<< wstecz dalej >>

udostępnij