Pierwszy turniej Ligi Orlików za nami

start / Aktualności

Pierwszy turniej Ligi Orlików za nami

Pierwszy z czterech turniejów Ligi Orlika (rocznik 2002) w rundzie jesiennej za nami. Nasza drużyna, trafiła do grupy z Rodłem Opole, Małąpanwią Ozimek oraz Asd Gwardią Opole.

Rozgrywki rozpoczęliśmy meczem z zespołem z Ozimka. Pojedynek z podopiecznymi trenera Leona Brylczaka (pierwszy trener takich zawodników jak Waldemar Sobota - Śląsk Wrocław czy Paweł Olkowski - Górnik Zabrze) zakończył się naszym zwycięstwem 3:2 po bramkach Bartka Smolińskiego, Dominika Krajewskiego oraz Tobiasza Bazana. Nasza gra, szczególnie w pierwszej połowie, nie należała do najlepszych. Brakowało odpowiedniej jakości, dokładności i przede wszystkim spokoju pod bramką rywali.

Drugi mecz graliśmy z mocnym zespołem Rodła Opole. Po zdecydowanie lepszym meczu w naszym wykonaniu, odnieśliśmy drugie zwycięstwo w dniu dzisiejszym. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Adam Dendera. Ostatnim meczem, który przyszło nam rozgrywać był pojedynek z Asd Gwardią Opole. Po wyrównanym i ciekawym meczu, to rywale świętowali zwycięstwo. Po bramce Oskara Sawickiego prowadziliśmy 1:0, jednak przeciwnicy pokazali charakter i zdołali odnieść końcowy sukces.

Jak na premierowy występ w rozgrywkach pod egidą Opolskiego Związku Piłki Nożnej chłopcy spisali się bardzo dobrze i jest to dobry prognostyk przed kolejnym turniejem z serii Ligi Orlików.

Trener Paweł Jędrzejewski

Skład Football Academy: Szymon Wojakowski (g), Kacper Łuczaj (g), Bartek Smoliński (1), Tobiasz Bazan (1), Michał Surzyn, Michał Głuszkiewicz, Adam Dendera (1), Jan Dąbrowski, Dominik Krajewski (1), Patryk Stypka, Mikołaj Śliwiński, Oskar Sawicki (1)

Trener: Paweł Jędrzejewski

 

WYNIKI:

Football Academy Opole - KS III Małapanew Ozimek 3:2 (Smoliński, Krajewski, Bazan)

Football Academy Opole - PUKS III Rodło Opole 1:0 (Dendera)

Football Academy Opole - ASD Gwardia Opole 1:2 (Sawicki)

 

Relacja zdjęciowa by Agnesja

>>> ZOBACZ GALERIE <<<

 

DUMNYM SPONSOREM DRUZYNY FOOTBALL ACADEMY OPOLE W LIDZE ORLIKÓW JEST: 

<< wstecz dalej >>

udostępnij