Podsumowanie Deichmanna

start / Aktualności

Podsumowanie Deichmanna

 

 

DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2012

 

Pierwszy raz oddział Football Academy Wrocław wystąpił w  Deichmann Mini Mistrzostwa Europy. Przystąpiliśmy do rozgrywek w składzie: Patryk Lerch(bramkarz), Marcin Borkowski, Jakub Anuszkiewicz, Błażej Jakóbczyk ,  Wojtek Majchrowski, Kamila Ścigajło, Eryk Słowikowski, Michał Kociszewski oraz Michał Franas.

Rozgrywki miały zaowocować przyjemnością gry oraz pokazać, czy nauka przebiega we właściwym kierunku. Z tym pierwszym nie było jakichkolwiek problemów. Każdy z zawodników w miarę swoich możliwości angażował się w 100% . Doskonałym przykładem były występujące zmienne nastroje, czy to po wygranym, czy po przegranym meczu. Oczywiście każdy lubi i chce wygrywać, a na boisku może wygrać tylko jedna drużyna. O chęci rozgrywania spotkań może świadczyć obecność na wszystkich meczach poszczególnych zawodników Football Academy. Co do rozwijanych umiejętności mamy jeszcze sporo do poprawy choćby ze spokojnym przyjęciem piłki i rozstawieniem na boisku. Bardzo zadowalająco wygląda gra w obronie, skuteczność atakowania oraz szybkość, adekwatnie do wieku przeciwników. Wyniki i miejsce w tabeli ma marginalne znaczenie.

Bardzo dziękuje wszystkim „Małym Sportowcom ”  za udział i zaangażowanie w każdym meczu. Rodzicom za obecność i doskonałą zabawę połączoną z ogromnymi emocjami, a trenerom Marcinowi i Mariuszowi za pomoc, szczególnie podczas mojej nieobecności.

 

A jak doskonale się bawiliśmy pokazują zdjecia .

                                                                                                                                  Trener Dawid

<< wstecz dalej >>

udostępnij