Portugalska myśl szkoleniowa w Polsce - wkrótce kolejna konferencja

start / Aktualności

Portugalska myśl szkoleniowa w Polsce - wkrótce kolejna konferencja

Przed nami kolejna odsłona konferencji Football Academy i Opolskiego Związku Piłki Nożnej. Tym razem w niedzielę 20 listopada w Opolu porozmawiamy o wprowadzeniu portugalskiej myśli szkoleniowej w strukturę drużyn młodzieżowych w Polsce.

Podczas konferencji, która odbędzie się w opolskiej Stegu Arenie, uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę teoretyczną na temat, który od prawie trzech lat z powodzeniem funkcjonuje na linii Football Academy - FASE - Sporting Clube de Portugal. Co najważniejsze, prelegentami na tym wydarzeniu będą trenerzy, którzy znają tę współpracę od podszewki. 

Do Opola przyjedzie między innymi Nuno Figueiredo - koordynator techniczny Sportingu Clube de Portugal, który na początku 2022 roku dał porywający wykład w trakcie Konwentu Football Academy. Goście, którzy byli obecni na tej prelekcji, do dziś wspominają ogromną wartość merytoryczną, którą niosło za sobą to wystąpienie. W czasie konferencji zobaczymy także metodologa Sportingu Clube de Portugal - Joao Furtado, który spędził w Polsce kilkanaście miesięcy, wcielając się w rolę koordynatora projektów międzynarodowych FASE. Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w Szczecinie z pewnością wpłynęło na poznanie słabych i mocnych stron polskiej myśli szkoleniowej oraz możliwości zaimplementowania portugalskich rozwiązań w Polsce. 

W konferencji udział wezmą także trenerzy Football Academy School of Excellence w Szczecinie, którzy skoncentrują się na rozwoju indywidualnym opartym na filozofii FASE i Sportingu CP.

Trenerzy, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu, obok kilku niezwykle merytorycznych wykładów mogą liczyć na godziny do licencji PZPN (UEFA PRO 3, UEFA Elite Youth 5, UEFA A 5, UEFA B 5, Grassroots C 3, Grassroots D 2, UEFA A Goalkeeper 2, UEFA B Goalkeeper 2, UEFA Futsal B 0, UEFA Futsal C 0)*. 

* W wydarzeniu udział wziąć mogą wszyscy zainteresowani, natomiast godziny do licencji przyznawane będą tylko trenerom z w/w uprawnieniami.

REJESTRACJA👇

Rejestracji na wydarzenie dokonujemy tylko poprzez swój profil na platformie PZPN24.pl do dnia 14.11.2022r.

Po zarejestrowaniu się prosimy o dokonanie płatności, klikając link https://facamps.pl/oferta/szczegoly-oferty?id=202.

Po dokonaniu płatności zostanie wygenerowana faktura, która będzie potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu.

Do zobaczenia w Opolu! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij