POŚWIĄTECZNE GRANIE

start / Aktualności

POŚWIĄTECZNE GRANIE

Na ostatnich zajęciach treningowych w roku 2012 zawodnicy grupy starszej Football Academy Jędrzejów rozegrali mecze sparingowe z drużyną UKS Nagłowice. Mecze odbyły się w "naszej" hali i były rozgrywane w czasie 2 x 15 minut.

Zespół FA Jędrzejów zostal podzielony na dwa zespoły. W skład pierwszej drużyny wchodzili chłopcy z roczników 2000 i 2001, natomiast drugi zespoł tworzyli chłopcy z rocznika 2002( i jeden z rocznika 2003 - Dawid Kośmider). Starszy zespół pokonał rówieśników z Nagłowic 9:2(5:1), a łupem bramkowym podzielili się: Norbert Krupa(3 bramki), Maciek Madyś, Filip Nawrot i Bartek Równicki(po 2 bramki). Bardzo dobrze do drużyny wprowadził sie Krystian Nasidlowski, ktory trenuje w drużynie dopiero od miesiąca.Oprócz zdobywców bramek na wyróżnienie zasłużył nasz bramkarz - Wiktor Woźniak, który popisywał się fenomenalnymi interwencjami. Zawodnicy z rocznika 2002 w spotkaniu z tym samym przeciwnikiem(czyli o dwa lata starszymi chlopcami!) przegrali po bardzo dobrym meczu 4:6(2:0). Dla dziesięciolatków bramki(po dwie) zdobyli: Wiktor Blicharski oraz Bartek Celary. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na duże słowa uznania i swą postawą udowodnili, że z roku na rok czynią coraz większe postępy.

W dwumeczu z UKS Naglowice wystąpili: Wiktor Woźniak, Filip Nawrot, Karol Dzwonek, Szymon Kot, Norbert Krupa, Bartek Równicki, Grzegorz Kantorowicz, Krystian Nasidłowski, Maciek Madyś, Kuba Smorąg z rocznika 2000/2001 oraz Damian Bielecki, Wiktor Blicharski, Bartek Celary, Dawid Kośmider, Kuba Szewczyk, Mateusz Strzeszkowski, Mateusz Chodakowski, Sebastian Sadowski, Kuba Iwański z rocznika 2002.

 

Na zdjęciu: Zawodnicy FA, ktorzy rozegrali mecze kontrolne w dniu 27.12.2012 r.

<< wstecz dalej >>

udostępnij