Relacja z weekendowych turniejów

start / Aktualności

Relacja z weekendowych turniejów

 

Sobota 29.09.2012r. Różewo

Nie udał się występ reprezentantom  naszej akademii w I Turnieju Akademii Piłkarskiej Gminy Wałcz, który odbył się w sobotę 29.09.2012r. W gronie 7 zespołów zostaliśmy sklasyfikowani na 5 miejscu. Niestety organizatorzy przydzielili nas do ,,grupy śmierci" wraz z Orłem 2010 Wałcz oraz Koroną Człopa.

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z wałeckim Orłem 2010.  Przegraliśmy 0:1 po  jedynym  celnym strzale rywali na naszą bramkę, marnując wcześniej kilka setek. W drugim pojedynku grupowym Wałcz pokonał Człopę 2:0. By wyjść z grupy i zagrać w półfinale wystarczyło zremisować z Koroną. Niestety polegliśmy 1:4, grając zbyt nerwowo i niedokładnie (honorowe trafienie Jurka Krasonia).  O sile tej grupy najlepiej świadczy fakt, że nasi grupowi pogromcy bez problemów zakwalifikowali się do finału, w którym dopiero  rzuty karne zdecydowały o  pierwszym miejscu  wałeckiego Orła 2010.

W Różewie FA reprezentowali: Kacper Garlicki, Jurek Krasoń, Szymek Stróżyński, Kacper Szplitt, Szymek Pietraszak, Mateusz Wojtukiewicz,  Dymitr Zdunek, Kuba Czapliński,  Adrian Michalak, Michał Molak, Tymek Piłat, Wiktor Pełechaty  oraz Kuba Majewski.

 

 

Niedziela 30.09.2012r. Okonek

Po wielu perypetiach w końcu wystartowała liga ORLIKA, organizatorem której jest pilski OZPN.  W Okonku, oprócz naszych dwóch drużyn zmierzyły się drużyny gospodarzy, Włókniarza Okonek, Polonii Jastrowie oraz Sparty Złotów. Właśnie  ta ostatnia ekipa okazała się najlepsza, zwyciężając we wszystkich pojedynkach. Nasza pierwsza drużyna,  w której zagrali w większości chłopcy  z rocznika 2002 spisała się w gronie rówieśników  nieźle, odnosząc dwa zwycięstwa i dwa razy minimalnie przegrywając. Po pierwszej rundzie zgromadziła tyle samo punktów co Polonia Jastrowie i Włókniarz Okonek. Naszym 9 i 8- latkom mimo dzielnej postawy  nie udało się zdobyć punktów w rywalizacji ze starszymi i bardziej doświadczonymi kolegami, bo przewaga fizyczna rywali wzięła jednak górę. Warto odnotować fakt debiutu w tego typu rozgrywkach piątki naszych chłopców, trenujących  od kilku tygodni  w naszej szkółce. W Okonku zadebiutowali: Kacper Garlicki, Łukasz Hałuza, Igor Rożek, Maciek Durek oraz Kuba Jagodziński.

Oprócz wymienionych w naszych barwach zagrali:

Jurek Krasoń, Szymek Stróżyński, Kacper Szplitt, Szymek Pietraszak, Mateusz Wojtukiewicz,  Dymitr Zdunek, Kuba Czapliński, Olek Kaczor, Filip Grabarczyk, Adrian Michalak, Michał Molak, Dominik Jagoda oraz Kuba Majewski.

 

WYNIKI:

Włókniarz Okonek - Football Academy II Piła             2:0

Polonia Jastrowie - Football Academy I Piła                0:1   (Jurek Krasoń)

Sparta Złotów       - Włókniarz Okonek                           2:0

Football Academy II Piła - Polonia Jastrowie               0:4

Sparta Złotów       - Football Academy I Piła                2:0

Włókniarz Okonek - Polonia Jastrowie                            2:3

Sparta Złotów        -  Football Academy II Piła             4:0

Football Academy I Piła  - Włókniarz Okonek              1:2   (Jurek Krasoń)

Polonia Jastrowie - Sparta Złotów                                   0:2

Football Academy I Piła - Football Academy II Piła   2:0 (Jurek Krasoń, Szymek Stróżyński)

 

TABELA po pierwszej kolejce:

1. Sparta Złotów                                        4        12         10-0

2. Polonia Jastrowie                                 4           6           7-5

3. Włókniarz Okonek                               4           6            6-6

4. Football Academy I Piła                    4           6           4-4

5. Football Academy II Piła                  4           0            0-12

 

 

Następne rundy:

piątek, 5.10. g. 18.00 Jastrowie

niedziela, 14.10. g. 11.00 Złotów

niedziela, 21.10. g. 11.00 Piła

<< wstecz dalej >>

udostępnij